Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szeretem ha szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretem ha szex közben fojtogatnak?

Figyelt kérdés
valamiért ez a fétisem lett, szégyellem is magam miatta kicsit, ileltve nem ez a jó szó csak nehezen merem elmondani pasiknak. mert egyébként egy aranyos szende lánynak tűnik és legtöbbször kellemetlennek érzem elmondani a partneremnek vajon mit gondola rólam... hogy felpofozzanak azt is szeretném de azt még senkinek se mertem mondani... :)
2015. nov. 5. 00:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Talán megtenném, de ez már a határaimat feszegetné...a pofozás is nehezen menne, de megpróbálhatnánk, ha ez izgatna.

De a fojtogatás nagyon veszélyes.

33F

2015. nov. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Keves pasi kepes erre aki nem olyan bealitottsagu. Mondjuk alkalmi kalcsolatnal nem mernem felhozni. Ezekhez bizalom is kell a partner fele. Hosszabkapcsolatban annal inkabb :)
2015. nov. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért szereted ezt, mert élvezed, ha kiszolgáltatott vagy és érzed a partnered erőfölényét. Tudod, hogy tehetetlen vagy. Mindezt úgy, hogy közben dönget, teljesen felizgat. :-)

Én is félve mondanék el ilyen vágyat egy tartós kapcsolatban, mert ott számít, hogy mit gondol az emberről a partnere és nem akarja elszúrni a dolgot.

Viszont kaland esetén, vagy egy szexpartnernél mivel nem érdekel mit gondol simán megcsinálnék vele mindent. Fojtogatnám, pofoznám, lefognám, stb. Egy ilyen felszabadult szexuális együttlét egyébként sokkal jobb, őrültebb, mivel bátran kiélhetjük a hajlamainkat anélkül, hogy érdekelne, hogy a másik mit gondol rólunk. Tapasztalat, hogy általában bejön nekik és fordítva is megnyílnak. :) Szerencsés esetben ebből kialakulhat egy szoros, egymás felé nyitott tartós kapcsolat is.

Egy komoly kapcsolat viszont szerintem nem válhat ennyire nyitottá, mert senki nem fogja azt kockáztatni már. 32F

2015. nov. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
"aki nem a barátnőtök, megcsinálnátok neki?" Igen, címet küldheted privátban.
2015. nov. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Imádnék egy ilyen lányt
2015. nov. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én is imádom ha a párom fojtogat, vagy erősebben rámarkol a fenekemre, akár csapkod. Szerintem nincs ezzel semmi gond:)

Válassz olyan partnert akinek elmered mondani a vágyaid, és nem szégyenled:)

17L

2015. nov. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
alap...
2015. nov. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én is szeretem csinálni a lányoknak. Szerintem eleget gyakoroltam már, nem szokott senkinek fájni :D Írj privit :)
2016. nov. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!