Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szeretem ha szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretem ha szex közben fojtogatnak?

Figyelt kérdés
valamiért ez a fétisem lett, szégyellem is magam miatta kicsit, ileltve nem ez a jó szó csak nehezen merem elmondani pasiknak. mert egyébként egy aranyos szende lánynak tűnik és legtöbbször kellemetlennek érzem elmondani a partneremnek vajon mit gondola rólam... hogy felpofozzanak azt is szeretném de azt még senkinek se mertem mondani... :)
2015. nov. 5. 00:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem bízol meg bennük, azért nem mondod el a vágyaid?
2015. nov. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom miért szereted... azt tudom h én szoktam csinálni találkoztam már ilyennel .. magamtol tuti h nem pofoználak fel de ha szex közbe kérnéd és látom h tényleg azt akarod akkor simán szerintem ne félj ilyet kérni ha tényleg ez a vágyad
2015. nov. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

Nyugi, én ugyanígy vagyok, bár nekem egy ideje nincs kivel megosztanom ezt a vágyat, de ha egyszer eljutok valakivel odáig, biztosan nem fogom cikinek érezni, mert fogok az illetőbe annyira bízni, hogy ez ne legyen ciki.

Szerintem te is arra törekedj, hogy ilyen személyt találj, akinek ilyen szinten és téren is teljesen megnyílhatsz. :)


23N

2015. nov. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Van úgy, hogy egy gondolatot az ember a fejébe vesz, és vágyakozik addig, ameddig az be nem teljesül. Van úgy, hogy azután rögtön kiderül, hogy nem volt jó ötlet.

Könnyen lehet, hogy benned is addig motoszkál ez csak, ameddig egyszer valaki valóra nem váltjam, azután majd kiderül, hogy valóban olyan izgalmas-e, ez a dolog, mint amilyennek hiszed.

Lehetséges, hogy az első pofon után már nem fogod kívánni a másodikat.

Persze lehetséges, hogy van egy "sub" hajlamod, vagyis egy ilyen tulajdonság benned, de ezt szerintem nem kell szégyenleni. Viszont kell egy nyitottság, és egy hasonlóan nyitott partner ahhoz, hogy kipróbálhasd amire vágysz.

2015. nov. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond. Lényeg, hogy bízz a partneredben.
2015. nov. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

a fojtogatás elég veszélyes dolog. az ismerősömnek is ez a fétise, és őt annyira megszorította a balf### pasija, hogy elájult. erre beparázott, és utána meg letagadta az egészet. a csajnak emlékezet kiesése is volt, azt hitte, hogy elaludt, és csak idővel tudta összerakni a dolgot, hogy mi is történt... szóval vigyázni kell, és fontos, hogy a másik tudja mit csinál.


a pofozkodás egyel kevésbé veszélyes dolog. de itt is fontosak a határok. fontos, hogy megbízz a partneredben, és előtte tisztázzátok, hogy mit, és hogyan. legyen biztonsági szó is.

2015. nov. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

Az biztos, hogy egy nagyon bennsőséges, bizalmi kapcsolatnak érezném azt, ha a barátnőm ezzel előhozakodna, de én ezzel együtt is elfogadnám őt, és nem utasítanám el.Sokmindent megtennék neki, mert én nyitott gondolkodású vagyok.

Viszont az is igaz, és azt tudnod kell, hogy a férfiak egy része szerencsére idegenkedik attól, hogy egy nőt akárcsak játékból megüssön (aki pedig nem idegenkedik ettől, az akkor is megpofoz esetleg, amikor nem szeretnéd).

2015. nov. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 opened paradise ***** válasza:

"Aranyos szende lány"

Igen,általában velük kell vigyázni :D

Alamuszi nyuszi nagyot ugrik.


Szerintem egy kapcsolatban simán elmondhatod,de ismerkedésnél még ne.

2015. nov. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:)


ezek szerint ti nem óckodnátok tőle ha egy csaj erre kérne? aki nem a barátnőtök, megcsinálnátok neki?

2015. nov. 5. 01:54
 10/18 anonim ***** válasza:

Én simán csinálnám, sőt, egyebeket is, mivel erős domináns hajlamom van és az alávetett lányokat szeretem.


24/F

2015. nov. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!