Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Így elveszítem a szüzességem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így elveszítem a szüzességem?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok...de kiszeretnénk a barátommal próbálni hogy milyen az ha csak egy picit teszi be.Viszont nemakarom hogy ezzel annyi legyen a szűzhártyámnak.Ennyitol at tud szakadni?Ha csak a bejárathoz teszi?

2015. nov. 3. 17:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
85%
nyolcasnál a pont, szívemből szólt
2015. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Linó03 ***** válasza:
54%
Csak hogy tisztában legyünk a fogalmakkal: A szűzhártya nem egy fizikai hártyafelület. A hüvely szűk bejáratára használjuk ezt a kifejezést, de nem hártya, hanem egy kicsi lyuk, esetleg egy bőrszál, ami ketté választja a lyukat, vagy több kisebb lyuk, de semmiképp sem egybefüggő hártya, hiszen akkor a menstruációs vér sem tudna távozni. Első közösülés(ek)kor ha a bejárat nem tud elég nagyot tágulni, akkor megrepedhet a bőr, vagy ha nem egy egybefüggő nyílás van, akkor a kis bőrszálak elszakadnak. Biológiailag azt nevezik szüzességnek, ha ez a lyuk egyszer már sérült/tágult - tehát erős ütés, vagy ennyi erővel tamponhasználat hatására. Amúgy meg azt nevezzük a szüzesség elvesztésének, ha benne járt a farok (én személy szerint azt sem tekintem szűznek, akinek csak anális szexe volt).
2015. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj,de ennek semmi értelme!

Ez olyan mintha hazamennék,és egész éjjel az ajtó előtt állnék a kilincset szorongatva.

2015. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
86%

Van egy régi mondás, miszerint b*aszni is, és közben szűznek maradni is egyszerre nem lehet.

Ha csak egy kicsit teszi be, akkor ti ugyan úgy dugtok, csak nem lesz annyira élvezetes, és pont úgy nem leszel szűz, mintha egészen tenné be. A szűzhártya meg a hüvely bejáratnál található, olyan picit nem tudja betenni, hogy ne sértse meg, mert akkor bent sincs.

2015. nov. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
71%
most szexelni akarsz vagy nem? ha igen akkor tegyed már normálisan ha nem akkor meg ne dugdoss semmit sehova.. olyan nincs hogy egy kicsit.. szerintem te tök éretlen vagy legalábbis bizonytalan vagy ebben a dologban!
2015. nov. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
úristen xD
2015. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
74%

én csak egy indoklást szeretnék arra, hogy miért?


miért lesz ez jó nektek? szeretnétek szexelni ez érthető, de akkor csináljátok rendesen. ezzel hogy beteszi de a szűzhártyát nem szakítja át te tisztábbnak fogod majd magad érezni? mert mégse dugtak meg csak majdnem? ha csak kicsit teszi be akkor ártatlan maardtál de ha véletlenül egy centivel jobban és átszakítja akkor meg márlotyó vagy? változtat ez valamin??


az egyetlen elfogadható indok talán az lenne hogy egy arab sejk megvette a szüzességed 100.000 euróért és orvosi papírt kér arról hogy ép a szűzhártyád.

2015. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Na meg amúgy az lesz ha ilyesmivel játszotok, hogy "hupsz, megcsúsztam" és már benned is van az egész ;)
2015. nov. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Erről jut eszembe a régi vicc:

"Peti_-ne aggódj Juli, csak félig teszem be

Juli:-úgy okés

-Peti berakja neki tövig-

Juli:-Peti, ez nagyon jó, tedd be teljesen!

Peti:-amit egyszer megígértem, betartom :D

2015. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
nem értem a viccet :(
2015. nov. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!