Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire fáj ha elveszítem a...

Mennyire fáj ha elveszítem a szüzességem?

Figyelt kérdés
Októberben össze jöttem egy 19 éves sráccal én 15 vagyok és ő már nagyon szeretné nekem elvenni,de én nagyon félek tőle ezt mondtam is neki és azt mondta hogy nem kell félni mert vigyázni fog rám meg hogy nagyon szeret stb de én ugye nem akarom hogy meg új azon meg hogy kinyaljon,mert szerintem az gusztustalan dolog. ÉS nagyon fog fájni csajok ha elveszi,mit fogok érezni mikor beteszi meg mikor átszakítja?
2014. nov. 16. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon
2014. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"e én ugye nem akarom hogy meg új azon meg hogy kinyaljon,mert szerintem az gusztustalan dolog"


Ha gusztustalan, akkor még NEM VAGY KÉSZEN RÁ!


BETEG EMBEREK!!!!!!!44432462341465

2014. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Üvölteni, ordítani fogsz, úgy fog fájni!!!
2014. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Te még nem állsz készen rá. MI az h gusztustalan dolog az ujjazás meg a nyalás? Hogyan dugjon meg, ha nem izgultál be? Előtte csak fel kell izgatnia, akkor kívánnád nagyon. Vagy szopni se akarsz? Mert egy 19éves srác szerintem szeretné,, de ne vetesd el a szüzességed. Még tényleg nem értél be rá. Várj addig, ameddig nem gusztustalan az egész. Nekem 18éves koromig gusztustalan volt, de olyannal találkoztam, akivel már nem volt az. Akkor nőttem fel a szexhez.

Másrészt, a kérdésedre a válasz. Igen fáj, főleg ha nem izgatnak előtte be! Én véreztem nagyon. De egyénfüggő, van aki meg nem.

2014. nov. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kicsit pedofil lehet a srác
2014. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Te ne is veszítsd el még. Nem vagy rá készen. Mondjuk, szerintem hiába tépjük a szánkat. Úgyis majd nagy lány akarsz lenni, meg a srác is rábeszél, és kellemetlenül fogod magad érezni, de a lényeg, hogy te már elvesztetted. Rácáfolsz?
2014. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én annyit ajánlanék neked, hogy ha úgy érzed nem vagy rá készen ne vágj bele. Ha tényleg szeret, várni fog. Ha pedig nem, akkor nem volt kár érte. Ha te nem szeretnéd, akkor bizony nagyon fog fájni. Én annó nem szerettem volna még elveszíteni 16 voltam, de a srác eléggé erőltette a dolgok. Visszagondolva jól arcon kellet volna b*sznom kétszer... de hát van ilyen. Idősebben bölcsebb az ember... szószó... még másnap is fájt! Jó két évig nem is engedtem magamhoz egy fiút se. Amikor majd eljön az a nagy szerelem, és lelkileg is felnősz a szexhez érezni fogod azt, hogy na most már szeretném. Na akkor veszítsd el. Addig míg ez nem következik be, csak negatív élmény lesz. Az fix. 22/L
2014. nov. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján te már eldöntötted, hogy oké le fogsz vele feküdni, mert szeret, de igazából ha ő nem akarná, akkor még felőled évekig is szűz maradnál.


Nekem az első nagyszerű volt. Spontán jött. Teljesen más eset volt mint a tied így nem tudom mennyire jó összehasonlítani. A barátom úgy volt vele, hogy ha már eltelt pár hónap míg rendesen megismertük egymást, onnantól kezdve ő bármikor lefeküdne velem, abszolút rajtam áll, hogy kívánom-e eléggé.


Sokáig pettingeltünk, aztán egyik pettingnél már a hasgörcs kerülgetett, hogy még nem rakta be eddig, annyira kívántam. Mondtam is, hogy nem bírom, az övé akarok lenni. Abban a pillanatban a fájdalom élvezetes volt. Alig lehetett érezni és amennyit éreztem az még tetszett is, mivel úgy gondoltam, hogy ez annak a szimbóluma, hogy teljes mértékben az övé lettem, így örülök, hogy átélhettem. Nagyon jó, kellemes volt az első és tudod miért??? MERT ÉN IS AKARTAM TISZTA SZÍVEMBŐL!


A te esetedben, ha nem vagy rá készen, lehet, hogy vigyáz rád, de fájdalmasabb is lehet mint nekem volt.


A kényeztetés (nyalás,cumi) egyáltalán nem gusztustalan, sőt nagyon gyönyörű dolog, érzés, mikor ilyen téren is boldogságot tudsz okozni a másiknak, úgy hogy közben te is felizgulsz tőle. Gyönyörű, de lehet még fiatal vagy ezekhez.


Azt tanácsolom ne veszítsd még el, csak akkor ha már érzed (mert érezni fogod), hogy itt az idő.

2014. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, a bakancslistádon a "helyesírási szótárt" vedd a "szex" pont elé. :)
2014. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!