Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szexeltetek már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szexeltetek már olyan fiuval, férfival, akit gyűlöltetek?

Figyelt kérdés
Ha igen miért? számításból, bosszúból, kötelességtudatból, félelemből, vagy más okból?

2015. nov. 3. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak utanna gyuloltem meg... Nem az egyuttlet miatt..
2015. nov. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
félelemből igen, de még nagyon fiatal voltam
2015. nov. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2

Ez úgy hangzik, mint egy erőszak

fizikailag az is szex, de szerintem a kérdező nem erre gondolt

2015. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, nem vagyok rá büszke, mert csupán 2 férfivel voltam eddig, de az egyik ilyen.

Az exem volt, 1 évig voltam vele, majd külön lettünk, mert megcsalt, hát ha valamit akkor kizárólag gyűlöletet éreztem iránta, és összejött egy csajjal, és állandóan róla áradozott, és nyáron az egyik este találkoztunk, a moziban és órákig beszélgettünk, aztán elkezdtem vele találkozgatni, kizárólag hogy bosszút álljak rajta. Lefeküdtünk, amiről, készült egy felvétel, és erről egy pár képet küldtem a drága barátnőjének, csakhogy tudja milyen is a kedves párja, és azzal köszöntem el tőle, hogy "most én használtalak téged" - ennek a mondatnak egy külön története van.

2015. nov. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4:

ez érdekes.. hallottam már hasonló bosszuállást, izgalmas:)

2015. nov. 4. 01:45
 6/8 anonim ***** válasza:

4#

Kíváncsivá tettél. Mi az a másik történet? Elmondod azt is?

2015. nov. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 Hidd el, nem volt az olyan izgalmas, viszont a lelkemnek jót tett.

#6 Gondolom a "most én használtalak téged", történetre vagy kíváncsi! :)

Ha már ilyen kíváncsi vagy akkor megosztom, bár nem gondolnám túl izgalmasnak, csupán csak rávilágít hogy milyen néhány férfi.

Számomra legalábbis ez egy jó kis lecke volt.



Szóval, amikor összejöttem a szóban forgó exemmel, anno, eleinte inden jó volt, volt 1-2 ember akik megpróbáltak szétszedni, de végülis nem sikerült nekik. Aztán pár hónappal később egy közös barátunk elszólta magát, hogy "trófeaként" kezeli a barátnőit. És csak figyelmeztet.

Eleinte nem is akartam emiatt vele lefeküdni, és kezdtem másképp hozzáállni, de jól megvoltunk, meg is történt a dolog köztünk, és nem sokkal később, amikor már gyakran vitatkoztunk a kétes dolgai, meg kimaradásai miatt, egyszer telefonált és teljesen véletlenül meghallottam hogy az egyik haverjával közölte hogy "tudod hogy a barátnőimet csak használom".... és valahogy ráterelődött egy 3. félre a beszélgetés egy bizonyos Barbarára, és az akkori szeretett párom annyit mondott róla, gondolván hogy nem hallom, hogy Barbi jó az ágyban, de nem a legjobb. Azon az estén ért véget a mi kapcsolatunk. Szóval akkor azon az estén túl sok mindent tudtam meg egyszerre.

De nem maradt bennem harag, mert sokat tanultam abból a kapcsolatból, és pont emiatt nagyon nehezen bízom meg az emberekben és főként a férfiakban.

De ezekből a tapasztalatokból tanulva elég jó ember ismerő lettem, és ennek viszont nagy hasznát veszem a munkám kapcsán és a hétköznapokban is! :) És ahelyett hogy megtörtem volna, vagy össze törtem volna, hihetetlenül erős nővé váltam ezek által. :)


24N

2015. nov. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm, h megosztottad
2015. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!