Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nem zavar az titeket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nem zavar az titeket, hogy sok pasi élvezkedik a selfie fotóitokra?

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha zavarná őket, akkor nem csinálnák :-P ... szerinted miért mutogatják magukat?
2015. nov. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Azért teszik ki a melleiket és a selfieket, mert elismerésre vágynak, és ezt belső tulajdonságaik alapján nem kapják meg.
2015. nov. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
aki szelfivel telib**a azzzinternetet; hidd el, magán kívül nem sok semmi érdekli.
2015. nov. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Aki arra élvezedik , úgy kell neki. Csak az csinálja képre aki idétlen, tuskó. Nem tud egy csajt felszedni?
2015. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan fotó rólam, amiben ruha nélkül vagy nagyon kihívóan lennék öltözködve, szóval én nem nyújtok ilyen örömöket.
2015. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fuk de cámel ***** válasza:
Engem pont hogy izgat. De csak olyannak küldök, akivel tervem van, nem csak úgy kirakom őket.
2015. nov. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb lány fejében meg sem fordul az, hogy egy srác kiveri rá.
2015. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azért azt szögezzük le, hogy nem kell ahhoz túl kihívó kép, hogy egy férfinek kellemes perceket okozzon mondjuk egy facebookos kép. elég egy fürdőruhás, de ha olyan szép arcú lány akkor akár kosztümben is lehet :D
2015. nov. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!