Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk titeket zavar ha a lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar ha a lány aki tetszik nagyon sok fiunak bejon?

Figyelt kérdés
2015. okt. 20. 00:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Is-is. Egyfelől jó visszaigazolás számomra, hogy tényleg egy szemrevaló, szép lányt szúrtam ki magamnak, másrészt viszont inkább hátrányos, mert sokkal nagyobb a konkurencia, nehezebb érvényesülni.
2015. okt. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
engem zavarna... nem vagyok sem az a felvágós típus aki szívesen "mutogatja", hogy ki az ő párja, másrészt zavarna, hogy állandóan megbámulnák, lesnék amikor együtt vagyunk...flörtölgetnének vele, bókolnának neki, nyomulnának rá...
2015. okt. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az nem zavarna önmagában. Az zavarna, ha ezzel vissza is él, és kelleti magát, meg bíztató jelzéseket ad nekik. Ha csak egy ember felé mozdul el, mákos esetben pont felém, az elfogadható, sőt...
2015. okt. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
zavarni szokott, mert utálok "vetélkedni" . No meg amúgy se hiszem hogy lenne esélyem ilyen helyzetekben.
2015. okt. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem. A a volt, és a jelenlegi barátnőm is rengeteg fiúnak tetszik; amíg meg tudok bízni benne, nem zavar.
2015. okt. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A barátnőm több fiúnak is bejön. De engem imád.:)
2015. okt. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 PearlDiver ***** válasza:
Igen zavar, de együtt tudok élni ezzel, amíg nem kezd el velük játszadozni.
2015. okt. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar hanem felvillanyoz. Egyfajta versenyt jelent, h enyém legyen az a lány, akit sokan meg akarnak szerezni.

Volt már erre példa, szereztem pár haragost és meg is vertek párszor. De én csak röhögtem rajtuk mert csak irigykedtek a kis fszkalapok, a szép lány úgyis velem maradt.

2015. okt. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Zavarna. Ha folyton flörtölgetne velük csak hogy az egóját növelje akkor szakítanék vele.
2015. okt. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is nagyon féltékeny tudok lenni ilyenkor. Nagyon rossz a tudat, hogy tudom, szinte bárkit megkaphat és tudja ő is. És játszik a pasikkal, mint macska az egérrel. És ők megőrülnek. Én meg ettől őrülök meg. Iszonyatos féltékenység gyötör. .33F
2015. okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!