Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ti szoktatok megerosza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti szoktatok megeroszakolosat jatszani a parotokkal?

Figyelt kérdés

2015. nov. 1. 23:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
nem
2015. nov. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 aperitif ***** válasza:
Volt egy barátom, vele játszottunk ilyeneket. A mostani párommal nem.
2015. nov. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Még nem, de ki szeretném már próbálni.. 23/N
2015. nov. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Igen ;)
2015. nov. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

Nem vicces. És beteges ilyen dologgal szórakozni. Ha egyszer megtörténik veled, sosem leszel már a régi. Valami megtörik a lelkedben és nem gyógyul meg soha. A fájdalom és a rettegés amit érzel, az semmi, tényleg semmi ahhoz képest, ami a lelkedben játszódik le. Senkinek sem kívánom hogy ilyesmit átéljen, és mindenkivel együtt érzek aki hasonlóan járt mint én. És kérlek titeket, ne úgy beszéljétek a nemi erőszakról, mint választás kérdéséről. Mert ezt senki sem választja...

18L

2015. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
33%
Ki az a barom, aki ilyeneket játszik?! Egyes nők életét tönkreteszi a nemi erőszak, mind testiekben és lelkiekben. Egy életre szóló, hatalmas trauma. Szánalmas, perverz emberek pedig ilyenekkel szórakoznak...
2015. nov. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Viccet félre téve barátomnak volt egy olyan szexuális vágya, hogy egyszer egy nő kiköti és "megerőszakolja" (mármint nem felcsatolhatóssal, hanem szexuálisan). Nos tőlem megkapta. Persze ez csak játék volt és ha nem tetszett volna neki leálltam volna.
2015. nov. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy szexuális játék. Két felnőtt ember egyező akaratán alapul, akik vigyáznak egymásra. Ilyen alapon el lehet ítélni a medical fétist is, hiszen vannak betegek, akiknek orvosra van szükségük, vagy bármilyen más szerepjátékot, mert hasonlít valami rosszra, vagy másokban kellemetlen emléket idéz fel.

Nem hiszem, hogy ha én a barátommal, bezárt ajtók mögött valamilyen szerepjátékot játszom, azzal kárt okoznék bárkinek is.

2015. nov. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem értem a megerőszakolás ellenes feltűnő aktivistákat a kérdés alatt. Két különböző dologról besszélünk... Jelen esetben két ember egybehangzó akarátról akik szerepjátékot játszanak melyben az egyik fél erősen alárendelt szerepbe kerülhet a saját és a másk fél örömére. Nem látok benne kivetnivalót. Mi csináltunk már ehhez hasonlót és szeretnék is még a barátommal.
2015. nov. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én szoktam de nem a párommal hanem idegen férfiakkal eldugott helyeken
2015. nov. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!