Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jön mindenki a szüzesség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön mindenki a szüzesség problémával?

Figyelt kérdés
szerintem nem a szüzesség a probléma hanem az hogy sok ember köztük én is egyedül vagyok,megtörve,pár nélkül,nincs kit szeretni nincs kihez odabújni,nincs kiből erőt magabiztosságot meríteni,ami nagyon fontos lenne a mai anyagias felgyorsult érzelem nélküli világban.olyan mintha csak félember lennék.23 évesen úgy érzem ,hogy már 14 évesen elkellett volna kezdenem "udvarolni" de anyámék is aztmndták persze hogy nem szabad mert a tanulás a fontos meg elveszi az eszemet,meg ráér az majd sokára fiatal vagy még.hát nem volt igazuk mert egyre nehezebb számomra az ismerkedés,igazából nem is tudok,tehát nőt nem birok megszólítani...na mindegy hagyjuk.

2015. okt. 30. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
na legalább neked van mire fogni. Nekem anyámék már nyomták 14 éves koromban hogy ismerkedjek, csajozzak, de nem igazán jött össze semmi. Csak magamat okolhatom. Igyekszem valami másból magabiztosságot szerezni, egyelőre inkább még sikertelenül
2015. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%

Az a mocskos vallás, a mocskos házasság! A konzervativizmus, fúj! Sokkal jobb most, egyedül, kiszolgáltatva, magányosan a sötétben, mert szabadok vagyunk!


Éljen a XXI. század, éljen a feminista mozgalom, a marxizmus, a liberalizmus, éljenek a homoszexuálisok, a bevándorlók, éljen a fehér rassz pusztulása!

2015. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem értem miért érdekli ezt mindenki. Lehet nem vagyok még túl idős csak 17, de engem egyenlőre nem érdekelnek olyan szinten a pasik, hogy már most elakarjam veszíteni a szűzességem. Persze, ha jönne valaki oké, ha szeretem nem baj és lehet ezt később megbánom, de egyenlőre jò így. És egyébként ne izgulj! Előbb utóbb mindenkinek eljönn az első! :)
2015. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!