Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anál után ért már "baleset"? Lent

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál után ért már "baleset"? Lent

Figyelt kérdés

Barátommal kipróbáltuk az anált,mármint ő már csinálta, csak én nem. Minden ment rendesen, nem is fájt, csak az elején, és egy fél órával az aktus után, hogy is mondjam... Kicsúszott egy kis... Értitek.

Ez ilyenkor normális? Vagy aggódjak?



2015. okt. 30. 13:36
1 2
 11/16 Joe.38 ***** válasza:
16%
Azt gondolom az ilyen kitalàlt sztori azaz kèrdès azèrt születik , hogy vègre lehessen rà megírni egy pasi gyülölő feministànak hogy az ( popi) nem arra valö. Ès tovàbbi kioktató okossàgot. Szerintem az ilyen kèrdèst egy pasi gyülölő feminista teszi fel magànak majd vàrja a reakciókat ès utànna beront ès lehordja a pasikat vàgyaik miatt. Mint ha tehetne bàrki is a vàgya ellen. Mert a vàgy èsz èrvekkel eltüntethető az ilyen feminista szerint? Mint ha az egy előre megfontolt rossz dolog lenne? Mint ha ez egy betegsèg lenne egy nőt popiba spriccelni. Főleg ha a nő akarja kipröbàlni. No a feminista azt is utàlja azt a nő tàrsàt mert àrulónak nèzi. Mert a feminista szerint a nő igen is harcoljon folyton a fèrfi ellen. Mert szerinte minden fèrfi gonosz ès minden nő àrtatlan ès szüzen megy fèrjhez.
2015. okt. 31. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
44%
Ez normális emberi lény lehet vajon?
2015. okt. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
50%
Semmi gáz! Velünk megesett,hogy közben jött,de még izgalmasabb is volt. Rossz rongyot oda kell készíteni,utána fürdő
2015. okt. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%

Joe, te nem vagy százas. Mi köze a feminizmusnak és a férfigyűlöletnek ahhoz, hogy valaki szerint nem egészséges vagy nem normális az anál?

Én feminista vagyok és imádom oda is kapni. És kérdező, nem volt még baleset, mert előtte pár órával beöntés és nem is eszek már addig.

Amúgy tény, hogy egy nő számára egészségtelenebb mint egy férfi számára és túl gyakran nem jó csinálni, de havi 1-2 belefér, szerintem. Intim torna jól jön mindenképp.

2015. okt. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%

mivel bután csináltáttok normális.

ha okosan csináltátok volna akkor aggodni kéne.

2015. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
1 es, visitottam a rohogestol a valaszodtol. hatalmas szoveg volt, csak a ferjem igen butan nez ahogy itt omlenek a konnyeim a rohejtool;-)))
2016. febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!