Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Buktatok le már valaha így?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buktatok le már valaha így? Kép lent (nem erotikus)

Figyelt kérdés
[link]

2015. okt. 28. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
nem, szerencsere :D
2015. okt. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen :D

L

2015. okt. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te melyik vagy? A szopó, vagy a szopott? Átvitt értelemben is.
2015. okt. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jópár éve még gimiben volt egy hasonló szitum. Suli után, éppen kényeztettem a pasim a szobájában, mikor berontott a kb 12 éves kisöccse. Eléggé meglepődtem, hirtelen le is merevedtem, ahogy a kisöcsi is csak bámult. Arra eszméltem, hogy az öcsköshöz csapódik a párna és a pasim ráordít, hogy "jóhogynem filmezni is akarsz... takarodj kifele és csukd be az ajtót!"

Ma már jó sztori, de akkoriban sokáig kerültem a kisráccal való találkozást.

22L

2015. okt. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért egy gimnazista meg egy 12 éves közt nincs az a nagy korkülönbség, mint ahogy így érzékelteted. 2-6 év.
2015. okt. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!