Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, játszottatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, játszottatok már erotikus társasjátékot? Mi volt az előzménye? Mi lett a következménye?

Figyelt kérdés
2015. okt. 20. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
nem de kipróbálnék egy erotikus twistert
2015. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szilveszteri orgia :D Azt hiszem mind a 3 kérdésre válaszoltam :P
2015. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezt hogy erted hogy erotikus tarsasjatek?

Uvegporgetes, vetkozos poker, felelsz vagy mersz18+ es hasonlokban volt mar reszem

2015. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van kifejezetten ilyen fogalom, hogy erotikus társasjáték. Táblás játékok, és mondjuk eleinte csak vetkőzés, később a különböző mezőkön különböző pózokban kell szexelni
2015. okt. 20. 21:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Ok, elnezest a tudatlansagomert.

Akkor gondolom az altalam felsorolt dolgok nem illenek ide.

#2-es voltam.

2015. okt. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagyis 3as
2015. okt. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Dehogynem :) minden társasjáték, ami játék, és legalább egy társad van :) és erotikus, ha van erotika a dologban :)
2015. okt. 20. 21:18
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, előjáték, terhesség
2015. okt. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem annyira nem hozott lázba. Kicsit az a véleményem, h nagyon prűd (de a gátlásait oldani próbáló) embereknek illetve nagyon friss pároknak való dolog.

Persze lehet h csak én vagyok túl "perverz". Volt benne egykét érdekes, meg egykét vicces is, de ennyi. Sokkal izgalmasabb, ha van egy kis kreativitásod/otok, és egymásnak találtok ki feladatokat, vagy pl. egy erotikus szerepjátékba élitek bele magatokat. Sokkal izgalmasabb dolgok jönnek ki, ha mondjuk felírjátok egy egy papírra a 10 legvadabb fantáziátokat és mindennap húztok belőle :D Persze ezt is lehet variálni, stb, h ki csináljon mit, de lényeg a kreativitáson van :)

2015. okt. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!