Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » SOS! Vörös pöttyök eltűntetése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Vörös pöttyök eltűntetése 'lentről'?

Figyelt kérdés
Pár napja borotválkoztam lennt és kicsit elsiettem a dolgot. Most tele van kiütésekkel, viszont pár óra múlvára el kéne mulasszam őket. Próbáltam már aloe verát, hintőport. Hogy mulasszam el a vörösséget? (L)

2015. okt. 28. 09:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Az nem fog sikerülni. Irritáció lépett fel. Bármi ami kiütésre, sebre jó, erre is használni fog. Viszont 1-2 napot számolj rá.
2015. okt. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Inkább bőr alatt nőtt haj a gond. Azok a vörösek.
2015. okt. 28. 09:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Azzal sajna nem tudsz mit csinálni :/ Az pár napig úgy marad.

18L

2015. okt. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jesszus. Ezt nem szabad sietni... Csunyal ehet.
2015. okt. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ja. Csúnya. De ez most nem segít


Legalább a színét lehetne valahogy halványítani?

2015. okt. 28. 10:23
 6/7 anonim ***** válasza:
én mikor még borotváltam mindig vettem borotvahabot és after shave-et is hozzá
2015. okt. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szaszaa11 ***** válasza:

Szia! Az aloe vera novenynek kozel 300 fajtája van es ebből csak nehany van jo hatással a borodre! A boltban vásárolható aloe vera bokrok nagy resze díszként szolgál es orvosilag nem használható!

Egyebkent kb 2 ora alatt eltuntheto az ilyen kiütés! Ha gondolod privátban ajanlok ra termeket es legkozelebb nem kell ezen aggódnod!

2015. okt. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!