Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pici piros pöttyök jöttek ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pici piros pöttyök jöttek ki a nemi szervemen (fiu vagyok) pont ott ahol érintkezik a gumival. Lehet ez gumitol?

Figyelt kérdés
Más gumitol nemfordult elö csak a durex izesitett gumia után 2 nappal. Szerintetek lehet ez attol a gumitol vagy ennek más az oka?
2009. máj. 9. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ciki, de biztosat akkor kapnál hogyha elmennél vele egy bőrgyógyászhoz. Amúgy könnyen elképzelhető, hogy tartalmaz az ízesített durex valami olyan anyagot, ami nálad bőrallergiát vált ki. Viszketni is szokott? Mert akkor elég valószínű, hogy bőrallergia, ha nem viszket még akkor se kizárt, hogy nem az.

Ha nagyon zavar vagy nem akar elmúlni, menj el orvoshoz szerintem.

2009. máj. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát nemtudom picit viszket de nemviszes nagyon nem. amugy mitöl lehet még? és mennyi idö mulva mulik el?
2009. máj. 9. 16:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, én lány vagyok. Mi négy évig óvszerrel védekeztünk, és a végére latexallergiám alakult ki. Szerintem menj el bőrgyógyászhoz, az a legbiztosabb.
2009. máj. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyik expasimnak is ez volt,csak neki az összestől kijött.Latex allergia lett a hivatalos magnevezés.Valószínűleg az ízesített valamilyen adalékanyaga váltja ki.
2009. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen megnyugtattál. és szerinted a barátnömnél válthat ki vmit?
2009. máj. 9. 17:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez csak annál válthat ki valamit, aki hajlamos a bőrallergiára.
2009. máj. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
szia...pl. nekem is jot ki egyik helyen valami kis potty,de ugy nez ki h hajszalerszakadas,es ugy szurodik eggyes pozicioban...valami ilyesmid van[sz tem elmulik egy-ket nap alatt] ha nem akkor ovszerre vagy allergias,mint ahogy mondtak a tobbiek
2009. máj. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
latexallergia a hivatalos MAKKnevezés xd
2009. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!