Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik tudnak mással szexelni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik tudnak mással szexelni, ha elvileg szerelmesek a párjukba?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 08:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
a palik csak elvileg szerelmesek :) mindig tudnak mással szexelni. nekik tök mindegy. hidd el. elég ha jól nézel ki és akkor mindegy, hogy ki vagy te.
2015. okt. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11/5 szerintem hagyjuk az ösztönöket meg az ős idős dolgokat..gép előtt ülünk ahelyett,h vadásznánk és mégis ugyanúgy táplálkozunk...11/11 ha van egy férfiben valódi gerinc akkor nem fogja megcsalni a párját,nézhetsz ki akármilyen jól,nem tudnál rá venni,h meg csaljam a menyasszonyomat...és kizárt,h ezzel csak én vagyok így.Az a baj,h a "nyitott kapcsolat" meg a "szabad szellemiség" épp olyan elterjedt és egyre elfogadottab fogalmak mint a homoszexualitás...elhiszem h vannak valós született buzák dmeg aztis elhiszem h vannak valóban szabad szellemiségűek akik csalfák de azt nem fogadol el,h ez normális és hétköznapi dolog...vannak hűséges férfiak és ennyi...
2015. okt. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!