Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik tudnak mással szexelni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik tudnak mással szexelni, ha elvileg szerelmesek a párjukba?

Figyelt kérdés
2015. okt. 28. 08:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
elvileg tudnak :) sztem ez tipustol fugg. lehet butan fogalmazok, de pl en parom amikor ismerkedtunk meg volt neki baratnoje, nagyon rossz volt a kapcsolatuk, de szakitani nem tudott meg (csajnak vizsgai voltak) mikor oda kerultunk h lefekszunk, nem allt fel neki teljesen.. ket nap mulva szakitott akkor fekudtunk le.. de ismerek olyat aki siman megcsalja a baratnojet barmikor minden lelkiismeret nelkul.
2015. okt. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 mennikéne ***** válasza:
ez eleg komplex kerdes. en pali vagyok 26 eves es ugy hiszem, ha tenyleg van kozted es a parod kozt szerelem akkor eszedbe se jut, hogy melle menj. Egyebkent ez a masik iranti tiszteletrol is szol azthiszem, a korrektsegrol. Ha valakinek mas kell akkor az mar reg rossz, le kell lepni, abba kell hagyni. Vannak akik ugy allnak ehhez,hogy ot szeretem a tobbi csak mint egy pohar viz, szerintem baromsag, tisztelni kell a masikat es teged is fognak
2015. okt. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Képtelen lennék megcsalni az asszony...26 vagyok volt néhány barátnőm,volt akit meg is csaltam de megtaláltam a páromat és nincs az az isten h megcsaljam,,.persze megnézem a nőket és nyilván nyelek egy nagyot ha valami kivételesen szépet látok de semmi képp nem kezdenék fűzögetésbe...az érzelmi kapocs nem hagy...
2015. okt. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ismertem olyat aki az a hős szerelmes típus mégis megcsalta a barátnőjét...


én nem vagyok szerelmes, nem is akarok az lenni, de pl egyszer volt olyan eset, hogy a barátnőmnek teljesen más illata volt és nem izgultam fel egyáltalán...tehát tudtam, hogy ő a barátnőm, de az illata alapján mintha más lány lett volna és ez a 2 dolog egymásnak feszült bennem...


szóval szerintem nem a szerelmen múlik a dolog...


22F

2015. okt. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%

Nem csak elvileg, de gyakorlatilag is tudunk.

A férfiaknál a szex és a szerelem két külön dolog.

Persze van aki kapcsolaton kívül nem tud, de ez inkább felvett (belénevelt) minta amit a társadalom többsége helyesel.

De a szex, az csak szex. Egy elég erős és ősi ösztön. És a férfi a lehető legtöbb nővel akar párosodni, hogy a legtöbb és legváltozatosabb génkészletből hozzon létre utódokat. Ez természetes... lenne, ha nem úgy alakult volna ki a kultúránk és a civilizációnk, hogy egy férfi egy nő egy pár és a szex csak ezen a párosításon belül elfogadott.

szerintem ez baj, mert ezzel megerőszakoljuk saját magunkat. Persze ezzel lehet vitába szállni, de én ezt a kérdést az evolúció, a természet oldaláról közelítem meg, a társadalmi berendezkedés pedig ezzel szemben megy és nehezen jut közös nevezőre, habár manapság már lazulnak ezek a társadalmi normák, de még mindig csak egyes rétegeknél és nehezen.

2015. okt. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, tudnak. Pl egy srác akit nagyon szerettem úgy akart velem lenni, hogy még az exet szerette. Egy másik pasi (barátnőm barátja) is úgy akart szexelni, hogy járt a barátnőmmel. Nem tudom ugyan h minden pasi ilyen e. De kezdem azt hinni sajnos igen :(
2015. okt. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Elvileg tudunk, igen!

33F

2015. okt. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

tudni tudok csak nem akarok


25/F

2015. okt. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Minden probléma nélkül..
2015. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy tudnak. Ha bedrogoznak vagy részegre iszod magad könnyen elfelejted a párodat.
2015. okt. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!