Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Ha van negyed...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ha van negyed órátok egy gyors orálra, és a nő is ott van, nektek belefér az időbe, vagy inkább majd máskor, ha több időtök lesz?

Figyelt kérdés

Most ment el tőlem a barátom. Igaz, nem volt sok ideje, talán csak negyed órát volt itt, de szerintem ennyibe bőven belefért volna egy orgazmus, ha már 15 percen keresztül a számban volt a farka.

Ő mindig azt mondja, hogy ha nincs elég ideje, akkor inkább nem élvez el, mert neki sokkal jobb érzés, ha hosszabb izgatás, és keményebb erekció hatására élvez el.

Azt viszont nagyon élvezi, ha izgatom, gyengéden szopom, verem a farkát, úgy is, hogy nem akar a végén elélvezni.

Nekem meg ez nagyon furcsa, még soha nem találkoztam ilyen pasival.


2015. okt. 26. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Nekem van időm, rajtam folytathatod az orgazmmusig ;)
2015. okt. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A fiatalabb srácoknak simán belefér, az idősebb pasik inkább a hosszabb akciókat szeretik.
2015. okt. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem én is hasonlóan vélekednék mint a pasid :)
2015. okt. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 RRR ***** válasza:
81%

egy orgazmusra mindig kell,hogy legyen idő

és ebben a helyzetben egy franciázás simán kielégítő lett volna mindkettőtöknek


a pasid viselkedése több mint furcsa......felhúzva abbahagyni és lelépni....brrr

2015. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

45 éves az idősebb?

És ha hosszabb akcióra nincs idő, akkor elég a "cicázás" is?

2015. okt. 26. 18:25
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos lehet egy ilyen találkátok. Köszönés után bekapod a farkát és amig ott van szopogatod. Gatya föl. Szia.
2015. okt. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 RRR ***** válasza:
100%

45?

szerintem

nem

de kondi és vehemencia kérdése


szerintem csak,hogy felhúzzátok egymást,majd elhúzzon.....ez egy marhaság

2015. okt. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát most ha sok a munkája, akkor hamar is túl lehet rajta esni! elég jó neked hogy ezen gondolkodsz. nagyszerű nő vagy mert nem minden nő teszi ezt meg!
2015. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15perc bőven elég, hogy elélvezzen, ha jól csinálod.
2015. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem az a baj, hogy nem tud elélvezni, mert nem csinálom jól, hanem hogy nem akar. Állandóan engem fog vissza, hogy óvatosan csináljam, meg leállít, hogy most elég.

Egyébként meg nem 15 percig csináltam, hanem összesen 15 percig volt nálam, vagy tán annyit sem.

2015. okt. 26. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!