Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi az esélyem arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélyem arra, hogy találok egy olyan fiút, akinek nincs semmi perverziója?

Figyelt kérdés

Akinek nem kell anál, hiszen imádja a vaginális szexet, az orált adni is, kapni is szereti... De nem akar lekötözni, nem akarja, hogy én dugjam meg őt stb...

Szerepjáték még oké vagy idegen helyen szexelni, ezekben noncs semmi perverz.

Van ilyen férfi, vagy már mindnek az anál meg a BDSM körül jár az agya?


2015. okt. 24. 22:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen vannak, csak a sok fura szokás, vágy és miegymás "hangosabb".
2015. okt. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
gyk-n nincs szerintem. Vagy ha van, akkor meg nem jönne be Neked. Itt már az is ünnep, ha valaki hetero, mármint igazi hetero, nem olyan, aki farkakat szop vagy travikat dug meg.
2015. okt. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Én nem szeretem, nem is kívánom az anált! Nyalni is szeretek nem csak azt ha szopnak és nem kötözöm le a lányt mert az aktív részvétel híve vagyok! /F.
2015. okt. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Van gyk-n is... itt vagyok én. Amiket írtál egyik sem vonz, sőt még a szerepjáték sem de az elfogadható kategória.
2015. okt. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
:) gykn divat az anal. Meg a labfetis
2015. okt. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Amiket látok már az csoda hogy még él a hetero kategória...

Már csak a egyéb kategória alá kéne egy ,,beteg'' kategória

Speciel én is ,,ellenzem'' a kikötözősdit stb amit fel volt sorolva eléggé megalázónak tartom szóval vannak még :)

18/f

2015. okt. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,A "NORMÁLISABB" dolgok híve vagyok, bár a fiatalabb csajok izgatnak jobban, ez nem tudom mennyire perverzió számodra. 38F
2015. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
6-os az már engem is frusztrál, hogy minden 4. kérdés homokategória...
2015. okt. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ezeken a válaszokon jót nevettem,átjött a szarkazmus és az irónia :D

Mindenkivel egyetértek. Na, látjátok, a magukat heteronak valló, ám kukis nénikre izguló pasik most nekem eszembe sem jutottak. :D csak mikor felcsatolhatóssal akarják magukat megrakatni. :D

2015. okt. 24. 23:05
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem meg kb. egy ilyen lány az álmom mint a kérdező ha ilyen dolgokról van szó.


Lányokból is sokan vannak akik mindenfélét akarnak csinálni és olyanok is akik inkább semmit. A két véglet. Te valahol középmezőnyben vagy és nekem ez az ideális :)

2015. okt. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!