Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem használtunk gumit, de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem használtunk gumit, de nem mentem bele, lehet gyerek?

Figyelt kérdés

Minap együtt voltunk a barátnőmmel,nem használtunk gumit,de nem élveztem el egyáltalán. Tudom,hogy az előváladék is tartalmazhat spermiumot,de előváladék nekem már csókolózás közben szokott csurogni. Azzal nem vagyok tisztában,hogy az az aktus alatt folyamatosan termelődik,vagy csak egy ilyen előtisztító szerepe van,és egyszer indul meg.


Tehát nem élveztem bele,el se élveztem. Viszont peteérése van.Nyílván ettől sajnos sokkal nagyobb az esélye,hogy esetleg van valami. De így,hogy nem élveztem bele,így is elég jó esély van a gyerekre?Tudom,hülyék voltunk,de ki kellett próbálni,a pillanat hevében nem gondolkoztunk. Kioktató,felvilágosító válaszokra nem vagyok kíváncsi...


2015. okt. 24. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Én 8 hónapig szexeltem úgy volt barátnőmmel, hogy mindig kivettem elélvezés előtt és szájjal folytatta. Nem lett gyerek.
2015. okt. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

egy lánynak peteérése van? tényleg?

kevés rá az esély, de attól még ott van

pedig pont, hogy felvilágosító válaszokra kéne kíváncsinak lenned mert szükséged lenne rá:D

2015. okt. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fel vagyok én világosulva,csak aki nem szűz,azt tudja milyen,mikor beindul az egyszemű köpködős...
2015. okt. 24. 22:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem az a fura hogy már akkor folyik neked mikor csókolóztok. Szerintem az nem normális dolog. Nálam akkor indul be ha már közel vagyok a csúcshoz, vagy esetleg megszakítottam az orgazmusomat azzal hogy leálltam. Na utána már van előváladékom, de addig nincs semmi. Ezt maszturbáláskor már rengetegszer kipróbáltam. De ettől függetlenül kellene óvszert használnotok ha neked ilyen könnyen beindul.
2015. okt. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azért egy 72 órás tabira beruháztam volna..
2015. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fel vagyok én világosulva,csak aki nem szűz,azt tudja milyen,mikor beindul az egyszemű köpködős...



1.akkor nem tetted volna itt fel ezt a kérdést, vagy legalább szex előtt.

2. nem vagyok szűz és tudom milyen amikor beindul, annyi a különbség, hogy gondolok a védekezésre mert még ha kevés is az esélye, egyikünknek sem éri meg utána hetekig idegeskedni


25/F

2015. okt. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Linó03 ***** válasza:

Az előváladék nem természetellenes, akkor sem, ha korán jelentkezik.

Hát igen, egy esemény utáni nem ártott volna.

2015. okt. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 éve szeretekezunk ovszer nélkül, még nem lett semmi, sőt mielőtt meg kellene jönnie neki, néha belé is elvezek.
2015. okt. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!