Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tetszem neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy srac aki az elmult 3 hetben elkezdett nagyon tetszeni . Egy suliba jartunk szoval latasbol ismerjuk egymast . Egy hete voltam egy hazibuliban ahol o is ott volt es tudni kell hogy amiota tetszik rendszeresen lajkolom a kepeit facebookon . Nos ezt o eszrevette es a buliban amikor bemutattak neki akkor megjegyezte hogy : ja igen , lajkoltad a kepem.. Kicsit zavarba jottem majd o ket kezzel megfogta az arcomat es adott egy puszit utana pedig megolelt. Ezek utan viszont egesz vegig ram se nezett.. En meg hat nem akartam odamenni hozza. Szerintetek sem tetszem neki ? 19/L a fiu 24 eves.
2015. okt. 24. 17:46
 1/4 Linó03 ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki, csak azt várta, hogy "válaszolj" a puszi és ölelés üdvözletére.
2015. okt. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sejtésem szerint, be volt nyomva :)

Egyszerűbb lenne megválaszolni a kérdést, ha beszélgettetek volna. Ennyiből nem tudnám megmondani.

2015. okt. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a facebook hatalma:DD hát ennyiből nehéz megállapítani, lehet hogy tetszel neki és azért csinálta de lehet egyszerűn csak örült, hogy látott és így üvdözölt. azért a fiúk pláne részegen sokat ölelgetnek meg puszilgatnak lányokat:D de miért nem mentél oda hozzá dumálni meg ilyenek? egyáltalán nem gáz ha te is kezdeményezel és kimutatod, hogy tetszel neki. és ezt nem arra értem h lájkolod fbo-on hanem a való életben is adsz neki jeleket ha már ott vagytok egy buliban:D csak a fiú dolga járkálni utánad.
2015. okt. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*tetszik neked
2015. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!