Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez normális, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális, hogy érdekel milyen a szex egy szűz lánnyal?

Figyelt kérdés
Akikkel összehozott az élet mindig voltak legalább 1 pasival előttem és így sose voltam szűz lánnyal. Mostanában meg elkezdtem kiváncsi lenne milyen lehet, de van több probléma is 1. 20 éves vagyok a korombeliek nagyrésze szintén nem szüz már szóval kicsi az esély 2. fiatalabb lányokkal meg nem hinném, hogy jól kijönnék a 15-16 éves kategóriával amúgy meg nem akarom kihasználni őket. Más is érezte ezt vagy ezaz én hülyeségem?
2015. okt. 24. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Én is igy vok. Tök normális. Ha valakinek esetleg lenne kedve ismerkedni, beszélgetni az irjon rám.

16/f

2015. okt. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Én is kíváncsi lennék rá.
2015. okt. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Erre minden pasi kiváncsi.

De majd ha idősebb leszel akkor rájössz, hogy nem olyan jó. :D

2015. okt. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

normális...


de amúgy esetlenek. És ez a tapasztalatlanságból kifolyólag ilyen. Illetve macerás lehet pl a szűzhártya miatt. Szóval elég óvatosan kell csinálni.

2015. okt. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem jó élémny, mert azt se tudják, mit kell csinálni, rá is paráznak, plusz elégedetlenek a testükkel, szégyenkeznek levetkőzni.
2015. okt. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Normális és elég gyakori. De sajnos átlagban egy fiúra csak 1 szűz lány jut, sőt sokaknak még egy se, mert vannak a szépfiúk nekik odadobják a szüzességüket a könnyűvérű lányok meg vannak a szűzvadászok akik kihasználják őket:/
2015. okt. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. Kész most már tudod, probléma megoldva
2015. okt. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lelkileg biztos jó érzés,hogy veled van először,de fizikailag semmi,illetve körülményesebb. Ha az önérzetednek jó vagy lelkileg sokat jelent ez neked,akkor biztos jónak tartanád.


De,ha magára a szexre vagy kivancsi,akkor szívesen segítek és leírom én is milyen:

-idő míg megszoktam,hogy meztelenkedek,féltem levetkőzni. Ehhez már türelem kell.:)

-Sok-sok petting és lassan haladtunk nem engedtem tovább haladni,mert nekem furcsa volt (közben ő vágyott rá és esetleg kielégületlenül hagytam,mert még nem akartam odáig eljutni,túl sok lett volna.

-megszoktam a pettinget,nem vagyok szégyenlős,kialakult a bizalom és már kezdhetnénk szexelni,de

->mindig annyira izgultam,hogy lefújtuk az akciót

->miután elértük azt a szintet,hogy jobban kívánom már a szexet,mint amennyire félek,akkor már elkezdtünk próbálkozni. Ez már a sokadik próbálkozás,mert az előzőeknél még behatolás sem történt. Sok petting után(mert elengedhetetlen bármennyire szétrobban már a tököd) óvatosan a nedves ajkak közé helyezed és a lehető legkisebb mozgást végzed miliméteres pontossággal,közben extra kedves vagy,hogy ne izguljon a csaj,akinek valószínűleg még ez is fáj... Akció emiatt megint lefújva,mert nagyon fáj neki. Utána újra ugyan ez... Én nem tudok nyilatkozni a végső fejleményekről,mert én eddig jutottam.:D kisajak után 2-3cm és ennél jobban nem is megy. Másnap meg baromira fáj. Most írtam ki egy kérdést ezzel kacsolatban. Ja és most döntse el a halál,hogy én szűz vagyok-e vagy sem.:D azért remélem megtudtad milyen egy macerás szűz lánnyal lenni.:D

2015. okt. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8#

Ha bent van egy pár centit, akkor cseréljetek helyet, hogy te legyél felül. Úgy te tudod irányítani és azonnal megálhatsz ha fáj, aztán egy kis pihi után mehet megint beljebb. Mi, a barátnőmmel így csináltuk és sokkal kevésbé fájt neki, mint amikor ő volt alul. Próbáljátok meg ti is így, hátha ez lesz a megoldás :)

2015. okt. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!