Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális ez így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez így fiúk, lányok?

Figyelt kérdés

A barátnőm öngyilkos akart lenni,pedig szeretem aztán ezen túl tette magát,egyébként fiatal,4 év van köztünk,

és állandóan veszekszünk próbálom tanítani türelmes lenni vele,de még se sikerül..régen sokat találkoztunk most nem annyira,sose csalt meg és sose fog,ez biztos! voltak gondok egészség téren és dokihoz kell rohangálni,ez meg az...a lényeg hogy kevés idő jut egymásra már facebookon se nagyon állandóan álmos,este fele ha meg nem ez akkor azt mondja tanulnia kell és kikészít ez az egész...már én zsarolom azzal h öngyilkos leszek mert 10-11 hónap alatt már besokaltam...elképesztő lány és szeret azt mondja, lehet idő kell neki... és már ugy néz ki újra fogunk találkozni,hozzá teszem volt mikor haragudottrám és megértem..mert változik..de félek hogy el hagy és hogy nem törödik ugy velem mint régen...és sokszor idegeskedik...és ha öngyilkos gondolatokat tervezek..akkor egyből vagy lebasz vagy aggodik vagy küldi rám a barátaim h keressenek meg..bár nem mindig...a lényeg hogy rohadt szeretet mániás vagyok és csak ugy érezném a többet látnám illetve beszélnék vele négyszem közt,..lehet én vagyok a beteg és nem ő..de nos ez van válaszokat várok esetleg hasonlo tapasztalat,mit tegyek...stb...



2015. okt. 22. 22:48
 1/5 A kérdező kommentje:
19/f
2015. okt. 22. 22:49
 2/5 anonim ***** válasza:

az érzelmi zsarolósdi elég nagy tahóság, legalább neked, nagyobb fejjel lehetne ennyi eszed, hogy nem csinálod. ha tényleg komolyan gondolod, akkor keress fel egy terapeutát, pszichológust. ha pedig nem, akkor ne dobálózz vele.


én megértem, hogy kikészít a dolog. próbáljatok meg valahogy több időt tölteni, beszéld meg vele ezt a dolgot, mert úgy tűnik, ebben a formában neked nem működik ez a kapcsolat.

2015. okt. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nehéz,neki is nekem is,de szerintem én nehezebben viselem el mint ő...főleg hogy nagyon meg szerettem...tudom hogy nem helyes a dolog de néha a cél szentesíti az eszközt...legjobban azon aggódok hogy amig nem látom újra ne hogy kiszeressen belőlem..félek hogy elveszítem még ha mondja is h ne féljek ettől..nem ért a szavakhoz és nem tud annyira meg nyugtatni..ahogy írja..és ez gond...
2015. okt. 22. 23:02
 4/5 anonim ***** válasza:
cél szentesíti az eszközt? szerintem pont ellentétes célt fogsz elérni vele, mint amit szeretnél.
2015. okt. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem beszéld meg vele! mondd el neki, mi bánt. maradj nyugodt, ne zsarold, ez csak rontja a helyzetet! ha egy lányt érzelmileg zsarolsz, nem fogsz belőle jól kijönni! próbáld meg magad az ő helyzetébe elképzelni, az ő oldaláról is megérteni ezt az egészet. próbálj meg lehiggadni, aztán beszélj vele négyszemközt. tényleg fontos, hogy nyugodt legyél és ne ideges, mert ha te nyugodt maradsz nagy valószínűséggel ő is az marad.

említetted, hogy szeretnél vele többet találkozni: mondd neki is, hogy ezt szeretnéd. legyél vele türelmes, rendesen magyarázd el neki a dolgokat, ne csak félig. kérd meg, hogy hallgasson végig, és te is hallgasd meg őt! mondjátok el mindketten, mit szeretnétek, de ne az legyen, hogy egyikőtök beadja a derekát, hanem próbáljatok olyan megoldást találni, ami mindkettőtöknek jó.

még egyszer mondom: NE zsarold! komolyan mondom. ezt abba kell hagynod! ha velem csinálná ezt egy fiú, nem éppen az az üzenet jönne át, hogy ő engem szeret, hanem az, hogy egy se..fej.


szóval: beszéljétek meg, mondjátok el mi bánt, hallgassátok végig egymást, olyan megoldást találjatok, ami mindkettőtöknek megfelel, és ne zsarold többé a párodat.

2015. okt. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!