Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mi a helzet a férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mi a helzet a férfi mellkasszörzettel?

Figyelt kérdés

Én rosszul vagyok mikor meghallom,hogy a haverjaik leborotválják.Mondván ez a divat :D


Oké lent és a hónomat én is rendben tartom.Na de mi ahelyzet a mellkasal ?



2015. okt. 23. 10:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Le ne szedd. Stamomra ferfias :) egy jo szex utan isteni a mellkasat simogatni a pasinak ;)
2015. okt. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sajnos nincs mellkasszőrzetem, de ha lenne tuti állandóan kigombolt ingben mászkálnék, mint Magnum. 26/F
2015. okt. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
én imádom :) kell a férfira a szőr... a haverjaid meg akkor vmi cicafiúk lehetnek...
2015. okt. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
64%
A csupasz lehangoló. A szőrös meg fokozattól függ. Számomra ha valaki durván szőrös, az is taszít. Normál szőrzet férfias, cseppet sem zavar és szexi. Amitől a falra másznék az a foltokban növő hátszőr. Na azzal a világból ki lehet kergetni, meg azzal amikor valaki a gallérig borotválja a nyakát vagy fogalmam sincs mijét és kicsusszan a szőr az ing alól a nyakánál... brrr.
2015. okt. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

" cicafiúk lehetnek..."


Na pont erről beszélek.. kösz..

2015. okt. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Szeretem,ha van. Mem is tudok elképzelni csupasz f€rfit. Nekem az csak gyerek lenne,én meg nem vagyok pedo.
2015. okt. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi lányok.Megerösitettétek a véleményemet :)
2015. okt. 23. 10:34
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Egy haverom csak a mellbimbója körül borotválja le mert a nője szereti azt nyalogatni, szopogatni.

De gondolhatjátok hogy néz ki, mert egyébként szőrös a mellkasa :D :D :D

2015. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

Én csupaszt szeretem mert imádom csókolgatni, végignyalni, játszadozni jégkockával stb, és ehhez nem túl guszta ha szőrt kell szedegetnem a számból :-D

19/N

2015. okt. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez nem divat kérdése. Én is szeretem kényeztetni a mellkast :-$ így szőrtelen a nyerő.
2015. okt. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!