Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elsősorban a lányokat kérdezem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban a lányokat kérdezem! Nektek bejönne egy 11cm (hosszúság) és 3cm (vastagságú) pénisz?

Figyelt kérdés

2015. okt. 22. 10:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
19%

10:


Nem érdekel. Az emberekre sokkal nagyobb hatással vannak az őszinte írások, mint a lelkület melengető, buksijukat simogató hülyeségek. Ezt gondolom, ezért ezt mondom. Nem fogom azt írni, hogy "ó igen bébi, a 11 cm is lehet király, csak tudj vele bánni". Ez kamu lenne.

2015. okt. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A hossza nem zavarna, a vastagsága viszont igen. A 11cm nem olyan látványos de a célnak tökéletesen megfelel. Viszont azzal a vastagsággal kiegészülve valószínűleg még kisebbnek hat.


Ha tetszik a hozzá tartozó pasi, akkor egy próbát megérne. De ha csak farok méret alapján akarnék partnert választani, akkor nem erre esne a választásom.

2015. okt. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
#11: nem értesz. Nem a véleményeddel van baj, hanem a stílussal, ahogy előadod. Még bele is rúgsz a kerdezobe. Ezzel az erővel neked is mondhatnák, hogy kicsi a melled, nincs feneked, milyen a szád, görbe az orrod. Erted. :))
2015. okt. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha összességében a pasi bejön és jól kijövünk, akkor nem érdekelnek a méretei. Ha valakinek kisebb méretei vannak, attól még lehet egy nagyon értékes ember. A páromnak nagyobb méretei vannak, bár soha nem mértem és nem kérdeztem Tőle, nem is érdekel igazából. Nagyon szeretem úgy ahogy van, de ha kisebb lenne neki, akkor is szeretném, mert a legjobb ember a Földön.


És amikor egyszer Te leszel valakinek a legjobb, azt nem fogja érdekelni! :)

2015. okt. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem jönne be. Túl kicsi.
2015. okt. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

13:


Ha ronda lennék, örülnék ha valaki ezt a szemembe is merné mondani.


Legalább tudnám, hogy változtatnom kell magamon.

2015. okt. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha magabiztos próbálsz lenni, azt sugárzod, akkor nem lesz gond.

Nekem sem nagy, kicsit azért nagyobb, de nincsenek komlexusaim emiatt, neked se legyen. Biztosan lesz, aki vele együtt fog szeretni!

33F

2015. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Miért ne, ha szép, ápolt, merev, és rendes csávóhoz tartozik. :) Hány éves vagy?
2015. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell leoltani, azt aki őszintén megmondta azt amit szinte az itt levő összes ebonit gerincű nem mert. Nekem is ilyen kis nevetséges, sz@r méretem van 12cm rövid és 3,5cm vékony, ami baromira NEM átlagméret. Vannak ilyen genetikai szemetek, akik kis farokkal születtek, belőlük lesznek az elhagyott ex-férjek vagy exbarátok, mert minden nőnek számít a méret (kicsi ne legyen).
2015. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!