Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most csak késik vagy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most csak késik vagy terhes lettem?

Figyelt kérdés
szeptember 22.én jött meg a menstruációm és 26.án(5.napon) voltunk együtt a barátommal,gumi nélkül és belém is élvezett :/ soha nem volt pontos a menstruációm..volt,hogy 30,31,32,33 napokra jött meg..az utóbbi időben pedig úgy volt,hogy 2x 29.napra,3x pedig 28 napra jött meg..most viszont hétfőn lett volna a 28.nap,de még nem jött meg :/ érzem azokat a tüneteket amit előtte szoktam:édesség ehetnékem van,depis vagyok,fáj a derekam,plusz 3 napja a hasam alsó része is (mintha meglenne)..feszül a mellem,érzékeny..de még mindig nemjött meg.. nagy az esély rá,hogy terhes vagyok? Vagy ha csak késik,mivel tudnám előrébbhozni a menzeszt?
2015. okt. 21. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem terhes vagy
2015. okt. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj ra. Nemvagy megfazva? Igyal vorosbort :)
2015. okt. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Mégis honnan tudjuk, hogy terhes vagy-e? Nem látunk beléd!

Amúgy mivel éltél védekezés nélkül nemi életet, persze, lehetsz terhes!

Csinálj tesztet! De simán meg is jöhet.

2015. okt. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Le kell nyugodni. Ha veszel tesztet, az segíthet. Szerintem csak késik a stressz miatt.
2015. okt. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes... tesztről hallottál már?

Nagyjából mostanában már végezheted is.

2015. okt. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy a viharba gondoltad ezt a gumi nélküli beléd élvezést tabletta nélkül? Szeretsz veszélyesen élni, ugye? :D Van rá esély nem is kevés, de ha arra alapozunk, hogy vannak akik évekig próbálkoznak gyerekkel akkor arra is van esély, hogy nem vagy az. Második hónap előtt jó lenne ha kiderülne melyik eset áll fent, csináltass tesztet.
2015. okt. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A teszt már kimutatná,mert eltelt szept 26 óta 3 hét,szóval tesztelj.


Igen van esélyed,mivel GUMI NÉLKÜL BELÉD ÉLVEZETT.

2015. okt. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2015. okt. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

épp az előbb csináltam tesztet és negatív lett :)

de viszont mostanában sokat idegeskedek és fogyózok is..ez a 2 dolog is közrejátszhat abban,hogy késik?

2015. okt. 21. 19:00
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

De ez nem jelenti ezt, hogy legközelebb nem leszel terhes.

2015. okt. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!