Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már attól feláll neki, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már attól feláll neki, ha a közelében vagyok. EZ mitől van?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akinek nagyon tetszem, de még csak nem is smároltunk, a múltkor meg dumáltunk,egymáshoz se értünk, és feltűnt az erekciója. Ez viszonylag gyakran előfordult. Nem titkolja, hogy odavan értem. Srácok ti gyakran éreztek lányok iránt ilyen vonzalmat? Egyébként ő 26 éves én meg 20/L.

2015. okt. 18. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
ezt veheted bóknak is. Nagyon izgatod a fantáziáját
2015. okt. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RootedRainbow ***** válasza:
92%
Az egész szerelem téma, meg minden körülötte a szaporodásra épül. Na most, nyilván valóan, ez az ember belül késztetést érez, hogy szexuálisan együtt legyetek (mert, hát ugye ez kell a szaporodáshoz), mert ezt diktálják a létfenttartó ösztönei. Ha téged talál (csúnya szóval mondva) mint egy nőstény alkalmasnak arra, hogy egy nap veled szaporodjon, akkor igenis, lázba tudja hozni, akár a jelenléted is.
2015. okt. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát nézd nem trollkodni akarok, de szerintem nyilvánvaló :D

Tetszel neki, szeretne veled lefeküdni, talán még az is hozzájárul, hogy régóta mozgatod a fantáziáját, esetleg még az is, hogy talán nem mostanában volt nővel.

2015. okt. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
attól van, hogy sok vér áramlott a farkába! előfordul az ilyen. milyen jó lesz rá visszagondolni nyugdíjasként ;)
2015. okt. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Viccben már meg is fogalmazták:


Egy pasi ül a bárpultnál, már félig el van ázva, látszik, hogy rossz kedve van. Arra jár egy barátja.

- Mi baj van cimbora?

- Emlékszel arra a csajra a munkahelyemről, akiről meséltem neked?

- Aki most lépett be a cégedhez?

- Igen, igen, akit ha csak meglátok, rettentő erekcióm támad.

- És, mi történt?

- Összeszedtem a bátorságom és randira hívtam. És igent mondott, ma délután mentem fel a lakására.

- Remek!

- Hogy ne riasszam el az első alkalommal, a farkamat a combomhoz celluxoztam és így mentem fel hozzá. Becsengettem, és ő kijött elém nagyon mélyen dekoltát felsőben és egy észbontó miniszoknyában.

- És?

- Pofán rúgtam...

2015. okt. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez egyértelmű, Te különösen tetszel neki.

Igen velem is volt ilyen, többször is. Volt olyan barátnőm, akivel veszekedés közben is ez volt, ha úgy nézett rám, vagy olyan mozdulatot tett fél méterről, tehát hozzám sem ért. :)

2015. okt. 19. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Izgatod a fantaziajat ;) vedd boknak :)
2015. okt. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dugna már, téged.
2015. okt. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak dugna. És nem, nem normális.
2015. okt. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gyakran!

F/60

2015. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!