Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire fura, ha szeretek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire fura, ha szeretek úgy szeretkezni egy nővel, amikor jó izzadt?

Figyelt kérdés
Nem büdös, de izzadt az egész teste, pl otthoni tornázás után, kocogása után. Ja, és a talpak is lehetnek jó izzadtak, élvezem a lábszagot.
2015. okt. 17. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
mindenkinek vannak beteg dolgai. majdnem. neked ez :D
2015. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
pfff...azigen,hát ez undi lábszag xddd
2015. okt. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En azt szeretem ha huncutkodaskozbe kisse verejtekezni kezd a homloka. Akkor tudom hogy nagyon tetszik neki:)
2015. okt. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

de ilyenkor be is nyalsz neki?

és az sem ábrándít ki,lohaszt le?

és a csaj hagyja egyáltalán hogy benyalj a megizzadt csatakos büdi puniba?

mert az én tapasztalatom az,hogy a dugasra rá lehet venni őket akármilyen ápolatlanok ha nagyon kitartó az ember,de olyankor rejtegetik a nunit,mert szégyellik a szagát.

2015. okt. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lábszag gáz, de ha te erre gerjedsz akkor oké. Keress olyan csajt, akinek nedvesebb a bőre, jobban fog izzadni szex közben. A ducibb csajok közül is van aki jobban izzad, van aki kevésbé, nincs általános recept :)
2015. nov. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy. Az ha szex közben leizzadtok egy forró nyári napon az oké. De szagoknak akkor sem kellene lennie. Te inkább csak szeretnél végre dugni, mindegy hogy mennyire ápolatlan csak legyen már valaki.
2015. nov. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!