Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok lefeküdnétek szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok lefeküdnétek szűz fiúval ha jól nézne ki?

Figyelt kérdés
Kort is:)

2015. okt. 17. 19:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ezt a gyagyamadár kérdést! Már miért ne tennék? Előbb utóbb minden férfi elveszti, ergo valaki (jó esetben lány) mégis csak elveszi a szüzességét... :)
2015. okt. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Milyen érdekes, a lány is meg a fiú is elveszi a másik szüzességét, nekik viszont egy szüzesség sem marad. Mennyivel jobb lenen, ha elvehetném valakinek a szüzességét úgy, hogy az enyém is megmaradjon. És akkor már 2 szüzességem lenne. És akkor ha valaki elvenné a szüzességem, akkor még megmaradna 1 db szüzességem. Persze akkor lennék bajba, ha mondjuk egyszerre ketten vennék el a szüzességem, mert akkor egyszerre mindkettőt elveszíteném. Vagy ha valaki egyszerre venné el mind a kettőt. Az eredeti szüzességemet is, meg a szerzettet is.
2015. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
10es, tetszik a gondolkodásod :3
2015. okt. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Igen, igazából örülnék is neki, ha a barátomnak én lennék az első. Soha nem volt még ilyen élményben részem, mondjuk szerintem már nem is lesz.
2015. okt. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
hát ahhoz nagyon jól kellene kinéznie de amúgy pont azon gondolkoztam,hogy soha nem volt fiatalabb pasim csak min 5 évvel idősebb.
2015. okt. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Elég volt 2x beavatnom valakit, borzasztóan sz...r volt , soha többet, aki teheti csak tapasztalt pasival 10000x jobb
2015. okt. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem, rossz tapasztalat miatt kerülöm a szűz fiúkat, nézzen ki bármilyen jól...


22L

2015. okt. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

16. akkor te minimum 3 férfivel feküdtél már le, ez, én nem dicsekednék a helyedben.

Milyen ciki tud lenni később, ha más mégis belemegy szűz férfivel, boldog házassága lesz, a szűzfóbiás meg el fog válni a 10. pasijától, akivel végül összeállt és egyedül marad. De legalább van tapasztalata, kipróbálta sok szűzzel és sok nem szűzzel is, nagy dicsőség.

2015. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Csak azért mert jól nézz ki nem. De ha együtt vagyunk és szerettem, akkor ez nem lenne akadály. Talán az első nem lenne olyan jó, meg pár következő sem, de abban is van valami szép, hogy én vagyok neki az első.

Mindenesetre mivel még én is szűz vagyok, szívesebben veszíteném el tapasztaltabbal.

16/L

2015. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
rendes tőletek lányok hogy bevállalnátok
2015. okt. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!