Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24-26 közüli fiúk! El tudtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-26 közüli fiúk! El tudtok képzelni egy komolyabb kapcsolatot egy 18-19 éves lánnyal, vagy csak dugásra kéne?

Figyelt kérdés

2015. okt. 17. 19:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egy körre már senkit Nem kapnék el 26évesen, minimum 10re
2015. okt. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont, hogy a 18-19 éves fiúk mennek a szexre, mert nekik még újdonság. 26 éves kortól már érettebben gondolkodnak és többre becsülik a lányokat is.

18l

2015. okt. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ha kanos az ember akkor teljesen mindegy, hogy 26 éves az illető vagy 18 :D

bár kevés (sajnos :D) 18 éves lányt ismerek, de kétlem, hogy mindegyik buta lenne és éretlen, szóval el tudom képzelni, hogy van olyan csaj akivel hosszú távon is jól kijönnék. a 8-10 év pedig csak most tűnhet soknak, 30 és 40 évesek között semmiség. mondjuk tény, hogy eltérő élethelyzetekről beszélünk, tehát alapvetően egy ilyen korú csaj egyetemre jár míg én már dolgozom egy ideje, így ebből adódhatnak bonyodalmak, de személy szerint megpróbálkoznék a probléma megoldásával ha úgy alakulna :)

28F

2015. okt. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Simán benne lennék, ha nem egy ostoba kis liba, akinek a buliból áll az élete. (bulis lányok kizárva nálam)


24/F

2015. okt. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Naponta tapasztalom, higy még a 22-23 éves csajok is mennyire éretlenek. Jól mondtad, a 18-26 teljesen más korosztály más célokkal. Te Max csak a pinásat tudod beadni a közösbe ami nagyon kevés. Nekem legalábbis. De nem értem miért bem a saját korosztályodban próbálkozol. Ja mert ezerszer érettebbnek hiszed magad.
2015. okt. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!