Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24-26 közüli fiúk! El tudtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-26 közüli fiúk! El tudtok képzelni egy komolyabb kapcsolatot egy 18-19 éves lánnyal, vagy csak dugásra kéne?

Figyelt kérdés

2015. okt. 17. 19:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Csak akkor ha ez tényleg így van. Sajnos a jelenlegi tapasztalataim azt mutatják, hogy ez a korosztály még nem elég érett egy komolyabb kapcsolathoz, de azért hiszek benne, hogy nem minden lány ilyen. Szóval el tudnám képzelni ha a lánynak is komolyak a szándékai és nem csak játszadozik.

25F

2015. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Értelmetlen a kérdés...Attól hogy valaki 24-26 éves miért kellene egy 18-19 éves csaj csak dugásra? Ez valami szabály a függvényzáblázatban?

Vagy megint a korkülönbség? Gondoljuk már végig az én szüleim között 10 év van. ÉS? Hosszútávon úgy sem látszik meg.

Ha van testvéred aki mondjuk 8 évvel idősebb nállad akkor az úgy néz ki hogy

Te vagy 1 ő 9 EXTRÉM KÜLÖNBSÉG

Te vagy 10 ő 18 Különbség

Te vagy 20 ő 28 Alig van különbség

Te vagy 30 ő 38 Szinte semmi különbség.


Na akkor hol a probléma? 18 felett úgy se nagyon látszanak ezek a dolgok és am se érdekel senkit.


Ha valaki szeretne valakivel hosszútávú kapcsolatot úgy se a kor fogja eldönteni.

2015. okt. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igaza van a másodiknak is, az én szüleim között is 9 év van és nem látszik.
2015. okt. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Akinek 26évesen még mindig csak dugásra kellenek a nők, az elég későn érő típus:d
2015. okt. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem se sok a különbség a későbbiekben, de például egy 18 és 26 éves esetében az előbbi éppen érettségizne le, a másik meg meg nem hogy egyetemista, de dolgozik, szóval nagyon más életszakaszban vannak.
2015. okt. 17. 19:36
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha a lány mind belsőre, mind külsőre tetszik, és ő is komolyan gondolja, akkor természetesen eltudnám vele képzelni hosszútávra is.

Sőt, jelenleg úgy érzem,hogy annak örülnék legjobban, ha egy említett korosztálybeli, tehát 18-19 éves lánnyal jönnék össze.


25F

2015. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Utolso irhatnal privit hatha szinpatikusak vagyunk egymasnak:) en pont idosebb pasit keresnek:)
2015. okt. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A húgom 18 volt, mikor összejött egy 24 éves sráccal. 7 éve vannak együtt.
2015. okt. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy minden 26 éves melózik? Úgy nem lehet pénze valakinek, hogy nem melózik érte? :) Amúgy ha értelmes a lány, akkor el tudnám képzelni, de 18 nagyon az alja, annál fiatalabbal nem kezdenék.
2015. okt. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De gondolom azért sok ember van itt aki elkapna egy körre egy 'hamvas' 18 évest... én legalábbis eddig bárhová kommenteltem a '18/L' hozzátételével, kaptam vagy 5 üzenetet mindenféle kanos jószágtól, hogy ő elkapna egy körre.
2015. okt. 17. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!