Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A ferjem bejelentette, hgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem bejelentette, hgy mar nem szeret, nem tekint ram nokent, es nem is szandekozik energiat fektetni abba, hogy ez megvaltozzon. Mit tegyek? Pici babank van.

Figyelt kérdés

A szules utan nem hagytam el magam, ugyanolyan fitt vagyok, fodraszhoz jarok, adok magamra. Ugyhogy nem ez az ok.

Azt mondta, elkoltozhetunk nyugodtan a babaval.

A gond az, hogy senkim nincs itt , csalad messze, baratok vannak, de nem sok.

Mit tegyek? Maradjak vele es eljunk mint ket idegen ( azt mondta ez sem zavarja).

Anyagilag gyesbol nem tudok elkoltozni egyelore.


2015. okt. 17. 14:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A gyest kapod, máshova nem tudsz menni, én visszaköltöznék a családomhoz, akkor is ha messzebb vannak. Ha teljesen újra kell kezdened, akkor tök mindegy.
2015. okt. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

A csaladomboz nem tudok, mert kulfoldon vagyok, o is egy masik orszagbol, nem vihetem el a gyereket az orszagbol, es o sem. Tiz eve itt elunk, nem ujkeletu dolog.

Viszont igy extra nehez.


Koszi a valaszokat!

Egyelore maradok, es sporolom a gyesbol, de nehez mert en veszek a babanak mi dent plusz a heti nagybevasarlas.

2015. okt. 18. 02:37
 13/14 anonim ***** válasza:
Merthogy? Ő nem vásárol? Nem ad pénzt? És a többi kérdést nem válaszolod meg? Szoktatok veszekedni? Sexelni?
2015. okt. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Külföldön vagytok, így nem nagyon tudsz mozdulni sehova.

Ágytól - asztaltól is el kellene " válni ". Külön szoba, max a kisbaba szobájába költözz be. Ne egyen ha főztél magadnak, hisz ha jól értettem nem segít anyagilag.

2015. okt. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!