Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, próbálta már valaki,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, próbálta már valaki, hogy harisnyán keresztül nyalják a punciját?

Figyelt kérdés
Van, akit ez kifejezetten izgat? Az én partnereim eddig nagyon élvezték... És persze én is 36f

2015. okt. 17. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
nem kapsz netes puncit te harisnyabaszó ....
2015. okt. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Próbáld nagykabáton keresztül.
2015. okt. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még nem
2015. okt. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáltam már, de nekem nem annyira izgi..
2015. okt. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1-es, miért ne lehetne?! Szerintem te egy dagadt, ápolatlan, otthonülő ember lehetsz, és neked még nem sikerült ilyesmi :) Lehet, hogy valakinek ez igenis vonzó dolog, amit más körülmények között nem vagy nehezen mond el, így meg megspórolhatunk egy pár kört... Szóval, ha valaki érez vágyat egy kis harisnyás partira, hát bátran írjon privit, fotót cserélünk, dumálunk, aztán ki tudja... jöhet a wellness hétvége, lazulás, és a többi... ;-)
2015. okt. 17. 20:39
 6/7 anonim ***** válasza:
de hát direkt vannak kivágott harisnyák meg harisnyaruhák :)
2015. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az ellen sincs semmi kifogásom :D
2015. okt. 17. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!