Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg csak az én sulimban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak az én sulimban volt közös maszti fiúknak?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömmel beszélgettünk erről és kiderült, hogy náluk nem volt a suliban ilyen. Nem volt senki meleg. Mégis buli volt együtt verni. Gimiben is volt ilyen. Egy focis haverom mesélt még hasonlót, hogy táborban, de most komolyan. Ennyire gáz lenne? Én még ma simán belemennék. Nem ettől lesz vki meleg...

2015. okt. 16. 15:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk ilyen nem volt. Olyan viszont igen, hogy egy kiránduláson az egyik lány minden fiút lecumizott. Már aki tényleg bement hozzá. De szerintem se para ez a masztis dolog.
2015. okt. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%

Á ebben tényleg nincs semmi homokosság,de ha te ezt bemeséled magadnak akkor hajrá azt nyomassátok

nem tudom mi benne a buli,de az ilyenek tuti nem tiszta heterók

2015. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
biszexek vagytok, mint az emberek nagy része... fullheteró ilyet sosem csinál.
2015. okt. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Hát persze! Az előttem szóló egy szakértő! Hisz gondolom ő meleg, így tudja kik azok kik nem. TIniként ez tök normális. Megesik. A nemi identitást nem ez fogja meghatározni. Mindnekiben van kíváncsiság, hogy másokhoz mérve hol helyezkedik el, stb. A srác nem azt írta, hogy egymásnak verték, hanem azt, hogy együtt. Mondjuk azt már észrevettem, még gimiben, hogy akik nagyon bizonygatják másról h melegek vagy azt, hogy ők mekkora heterók ott vmi nincs rendben. Legalábbis nálunk arról a srácról derült ki, hogy a biszex chaten nyomul, aki mindenkit melegezett és arról a "nagy heteró srác" szexelt részegen egy fiúval, aki mindig bizonygatta mekkora FÉRFI! Pszichológia. Én ha tudom milyen vok, nem fogom bizonygatni:)
2015. okt. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

4es, félreértetted a mondanivalóm. :)

nekem is vannak hasonló tapasztalataim mint amilyenek neked.

csak nekem nem egy-két emberrel. a 20 éves bulizgatós időszakom alatt kiderült, h szinte minden ismerősömben van biszex hajlam :) sokszor azokban a legtöbb, akik fröcsögve szidják a homikat.


én sosem tettem ilyet, mindig tisztában voltam a nemi identitásommal

2015. okt. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyesmi.
2015. okt. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
Kezdem már érteni, miért bu**l el ennyire ez a világ! :|
2015. okt. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 mantis religiosa ***** válasza:
Nem volt abban semmi homokosság, sima " diákolimpia " volt az egész. Kiváncsiak voltunk, ki az aki csak a szája nagy, és a valóságban kinek sikerül hamarabb, kié megy messzebb, meg ilyenek. Legtöbbször nem is láttuk egymást, külön fülkében csináltuk, aztán utána jött a mérés. A győztesnek előválasztási joga volt a korosztályos lányok között. Régi szép idők! :-)
2015. okt. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Minekünk kicsit más volt az érdeklődésünk. Tanultunk, kirándultunk, jártunk az iskolai kórusba...
2015. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen,mi is csináltuk.
2015. okt. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!