Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan jó a fiúknak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan jó a fiúknak a lovagló póz?

Figyelt kérdés

Én szeretem a lovagló pózt, viszont sok lánnyal ellentétben én nem tudok úgy elélvezni. Ettől függetlenül jó, meg magán a pozitúrán belül is vannak variációk.

De mégis az a jó, amikor a pasi megrak rendesen. Persze a nő se legyen fadarab.

A fiúknak mi élvezetes van ebben? Csak fekszenek, teljesen passzívak. Vagy ez is azért van, mert cserélődnek fel a nemi szerepek, és már a férfi lesz a passzív fél, a nő meg az aktív? A nő fog már dugni? Persze felcsatolhatóssal most is sokan megteszik... De nem erre gondoltam most. Oké, én is szeretem a lovaglót, azoknak a válaszát várom, akiknek ez a kedvencük.

Szóval miért jó a lovagló?


2015. okt. 8. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem a kedvencem, de én a lovagló pózban is azt a részt szeretem amikor átveszem alulról az irányítást és magamhoz ölelem a lányt és adom neki amilyen gyorsan csak tudom :)
2015. okt. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem tudsz elelvezni ebben a pozban, akkor valoszinuleg a pasi csinal valamot rosszul. Azert olyan jo, mert akkor teljesen bemegy tovig, es maga az erzes is csodas ahogy a no rajtam van :) Bar, oda vissza, nalam nem nagyon szeretik a nok, mert a 22centi neha fajdalmas :) dehat kinek mi
2015. okt. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Nekem mindig is a misszionárius (és különböző formái) voltak a kedvencem, mert szerettem én aktívan megrakni a lányokat és mellé látni az arcukat, mellüket vagy hozzá is érni.

A mostani barátnőm viszont rászoktatott a lovaglóra, mert neki az a kedvence. Én pedig ellustultam és már 80%-ban lovaglóban csináljuk.

Mi jó benne? Ja, az is valahol, hogy nem csinálsz semmit szinte, csak pihensz. Fekszel, ő meg lovagol. Nem kell a csípőd mozgatni.

2015. okt. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

én nem szeretem, egyetlen jó, hogy tudok fogdosni.

A csaj sokszor nyom, kényelmetlen, mozogni nem nagyon tudok, nem mindig jó a tempó, csaj haja az arcomban, és elsülni sem tudok rendesen.

2015. okt. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A parom szereti mert ugy latja ahogy ugralnak a melleim,tudja oket fogdosni meg a hatsomnal fogva iranyitgatni es ha ugy van kedve at tudja venni az iranyitast.

18/L

2015. okt. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sejtettem, hogy a kényelem, és a látvány is fő szempont, de látom, hogy néhányan még így is szeretnek irányítani ;) Valakinek pedig kifejezetten kényelmetlen.


(#2-nek annyi, hogy nem hinném, hogy a pasi csinálja rosszul, hiszen akkor én irányítok, én mozgatom a csípőmet, de hiába körözök, "táncolok, semmi, igazából nincs valami nagy csiklóm, lehet, ez az oka. Hátra szoktam olyankor dőlni, és úgy izgatom a csiklóm a kezemmel, ez eddig a pasiknak is tettszett :))

2015. okt. 8. 11:59
 7/7 anonim ***** válasza:
39%

Én pont, hogy nem szeretem annyira, mert nem tudok olyan szabadon mozogni, a keringésem nincs a toppon ebben a pózban és mindenekfelett utálom az érzést, ha egy nő irányít engem. Szeretek én irányítani! Azért néha belefér persze.


24/F

2015. okt. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!