Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyúrás után van még erőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyúrás után van még erőtök szexelni?

Figyelt kérdés

Tegnap odavoltam edzeni,vállaztunk, melleztünk, meglábaztunk.Áthívtam barátnőmet, rámmászott, megakartam dugni, de semmi erőm nem volt, inkább csak kinyaltam, meg leszopattam.

Ti tudtok utána szexelni?


2015. okt. 16. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyankor fáradt a barátom,azt szokta kérni,hogy orálisan elégítsem ki.
2015. okt. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak dugnak. Punped Gabo voltam.
2015. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi egyutt jarunk edzeni. Kolcsonosen elfaradunk de van eronk egymasra :)
2015. okt. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valamit rosszul csinálsz ha nincs utána erőd edzeni!!

1. Eleve ilyen edzésterv h mell, váll, láb, egy hülyeség, nem igazán lehet normálisan lábazni mell-váll után, a láb mellé túl sok mindent nem lehet rakni, ha normálisan edzed. (Guggolás-kitörés-felhúzás-lábtoló a lábedzés, a pinatárogatón bohóckodás nem lábazás!)

2. a jó edzés viszonylag rövid és intenzív, max egy óra, ha utána nincs erőd dugni, akkor túledzetted magad. Edzés után 30-50 perc múlva elvileg bármilyen fizikai tevékenységet meg kell tudnod csinálni, ha nem is olyan intenzíven mint edzés előtt!

3. milyen erőnléted van neked? akkor fél nap kamionpakolás (50kg zsákok)vagy depózás (20-40kg-os méterfák) meghalnál vagy mi? én még utána szoktam edzeni, és még azután dugni.

4. szerintem te csak dicsekedni akarsz, hogy milyen keményen edzel..

2015. okt. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elején baromira fáradt voltam. Aztán átlendült abba, hogy plusz energiát ad :))
2015. okt. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szex a legjobb edzés;)
2015. okt. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most hogy cukrásznak tanulok, viszonylag gyakran kell tésztát gyúrnom. És bizony ebben is el lehet fáradni... Viszont ha fizetnek érte, akkor bármikor képes vagyok szexelni. :)
2015. okt. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!