Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak kibírnátok hogy 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak kibírnátok hogy 1 évben (365 napon belül) 1000 alkalommal szexeljetek? Még jutalomért is akár. Csak legyen meg 1 év alatt az ezer.

Figyelt kérdés

Csinálhatjátok ahogy jól esik, csak a lényeg hogy mondjuk X. január 1-től X+1 január 1-ig legyen meg az 1000 szex. Szex=Orgazmus nektek, amikor elélveztek és behatoltok valamilyen derék alatti testnyílásba.


Partner lenne hozzá biztosítva.


Gondolom mindenki csinált már olyat, hogy egy nap 3-4-5 alkalommal verte ki vagy szexelt, de itt 1 éven keresztül kellene átlagban napi 2,8 alkalommal szexelni, hogy meglegyen. Pihi nélkül.


2015. okt. 15. 10:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Simán megcsinálnám
2015. okt. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
En tavaly osszeszamoltam, 1278 volt :) 19/f
2015. okt. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ha lenne kivel tuti megcsinálnám... :)

24/F

2015. okt. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

hát én nem vagyok gyorstüzelő, szóval ha nagyon rövidre is veszem legyen 20-30 perc egy menet...

ha akarnám szerintem kibírnám, de nem áldoznám fel az időm és energiám ilyen szinten, sokkal fontosabb dolgokra kellenek...

miután elmegyek és maradok az ágyban akkor elég gyorsan bealszok...szóval ha fel is kelek és végzem a dolgom akkor is fáradtabb lennék...


22F

2015. okt. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 opened paradise ***** válasza:
100%

Nem. Meghalnék :D

Azt nem lehet,hogy csak a lánynak van meg az 1000 orgazmus? Nem kézzel/szájjal,de egy menet alatt 3-5,néha napi 2 és nyárra megvagyok.

2015. okt. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
55%

Multiorgazmusos vagyok, annyiszor élvezek el, ahányszor akarok, akár egy nap 10x is könnyedén. 1000 szex maximum azért tűnik soknak, mert ha valamelyik nap kimaradna (elutazás, betegség), akkor azért a többin pótolni kell majd és hamar halmozódik, de nem hiszem, hogy ne bírnám ki :P


Amúgy mégis ki biztosítana ilyen partnert? Nem hiszem hogy létezik :)

2015. okt. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 PearlDiver ***** válasza:

Magamtól nem mennék bele ilyen kísérletbe. Tartanék tőle, hogy kiégek, vagy valamilyen egészségügyi gondom lesz, merevedési zavar stb.

De kíváncsiságból, meg persze az élvezet miatt, ha sok pénzt kapnék érte, lehet hogy kipróbálnám :) Eltekintve most persze attól, hogy kik lennének ezek a partnerek. Mondjuk lehetnének önként jelentkező csinos hölgyek, akiket a tudományos érdeklődés motivál és nincsenek érzelmi következmények.

2015. okt. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Noren1989 ***** válasza:
"Gondolom mindenki csinált már olyat, hogy egy nap 3-4-5 alkalommal verte ki vagy szexelt..." igen, ez megy, olyan 2-3 éve. Szal azakkor mennyi is? 2500?
2015. okt. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Partnerfüggő a dolog.

Van akivel a napi 3 szex is kevés és van olyan akivel a heti 1 is sok!

2015. okt. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én nem. Sajnos nem menne:(
2015. okt. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!