Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mi venne rá titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi venne rá titeket arra, hogy pénzért szexeljetek?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy az utcasarkon álldogáló legordasabb qrvák is egykor szendeszűz lányok voltak. Mi vezethet el odáig egy lányt, hogy árulja a testét?
2015. jún. 18. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
A nehéz életkörülmények. :(
2015. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vagy nagyon jó pasi vagy nagyon sok pénz.
2015. jún. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
egy strici, aki szétver, ha nem teszem
2015. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nehéz helyzetben lenne a családom (pl.életmentő műtétre kellene valakinek a családból és máshogy nem lehetne) esetleg

18l

2015. jún. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha megzsarolnának valamivel, akkor biztos elgondolkodnék rajta. Bár nem nagyon van olyasmi, amit szégyelnem kellene a múltamból pl.

Kivéve talán az, hogy pár éve azzal teltek a délutánjaim, hogy mexikói sorozatokat néztem a rtl-en. Na ez nagyon gáz, tudom.

2015. jún. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem ha odadobnék 200ezret bármelyik gyakoris lány elé,szerintem igent mondana...

De nem teszem,mert anélkül is kapok Nőt!

2015. jún. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

anywgi korulmenyetol fug, vagy hogy milyen a nemi vilaga, lehet ingyen is elmene valakikel... ilyenkor a penz csak plusz jutalom


de hivatas szeruent mar leirtak, okszor kenyszer, konyu(?) megelhetes

2015. jún. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6/7 elöbb dolgozál aztán dobáloz pénzel,de nem minden nő megvehető.
2015. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nagyon sok pénzért, sok-sok millióért én is szexelnék bárkivel. megoldódna egy életre a pénz kérdés. annyiért a barátom is megengedné hogy seggbe dugja valami trottyos öregember is.
2015. jún. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!