Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ilyen?

Figyelt kérdés
A barátommal már fél éve együtt vagyunk, de puncit alig nyal. Azt mondta nem szereti a nedv ízét és inkább áttér a popsira..sőt szexnél is az anált választja punci helyett. Szerintetek mit tegyek, hogy ez ne így legyen? Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!!!18/L

2015. okt. 14. 22:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát Te tudod mennyire szereted!

Ha nem tetszik lapát!

2015. okt. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne töröld ki és áttér majd a puncira inkább. :D
2015. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Honnan tudjam? Mindenkinek más az ízlése.

Elég kamu kérdésnek tűnik amúgy, ne haragudj.

2015. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mért nem irányítod át egy pasihoz? :D
2015. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
A világ megérett a pusztulásra. A 21. sz.-ban a segg az új punci...:/ Hát figy, nem kötelezheted rá, ha tényleg rossz az ízvilágod lent. Mit eszel, hogy kellemetlen neki? Mondd neki, hogy ha már nem nyal, akkor legaláb a puncidat dugja már meg jól, ne a fenekedet, mert akkor te sem fogod pippantani őt szívesen. Jobbat nem tudok. Végső esetben szakítás.
2015. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

korábbi kérdéseknél leírtam hosszabban 1-2 választ, de a lényeg, hogy sajnos el kell fogadni, hogy vannak pasik akik nem szeretnek nyalni mert nem bírják az ízét, illatát...


ha egy lánynak fontos, hogy legyen orál, akkor hosszútávon nem fog működni sajnos :/



Az anál csak tetézi a bajt... egy önző barom. Nem elég, hogy hozzá se ér a puncidhoz, még a péniszével sem akar benned lenni csak a fenekedbe... sajnállak tényleg... :/


23/f

2015. okt. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
válassz engem :) de komolyan ;)
2015. okt. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

én is kamusnak érzem, főleg ezért: "sőt szexnél is az anált választja punci helyett"

Magyarán téged simán seggbe lehet tolni úgy, hogy zokszó nélkül tűröd. Én mikor egyszer véletlenül dugtam be éppen hogy csak a hegyét az egyik csajomnak, már attól kiakardt mint az ingaóra. Pedig tényleg nem szándékos volt, nem szeretem a hátsó kijáratot támadni, csak kicsit ittasak voltunk és túl hevesek.

2015. okt. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Na, ez a férfi már tényleg látens homi :D

Nem szereti a puncit, inkább a s-gg... Persze, vannak olyan szerencsétlenek, akik nem szeretnek puncit nyalni, de már DUGNI se? Mondjuk én az ilyennel nem is lennék. Inkább s-gget nyal és dug... itt gondok vannak. Ha csak nem vagy végtelenül igénytelen, amit erősen kétlek! Gondolom figyelsz a higiéniára, mint a legtöbb nő. Meg akkor is, miért a s-ggedre térne át? Az jobban meg van mosva? :D Kétlem.


De te is hülye vagy, hogy hagyod.


De az is lehet, hogy a kérdés kamu.

2015. okt. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kamunak tűnik a kérdés de ha igaz lenne akkor dobbants. Egy nulla szexuális érettségű emberrel van dolgod.
2015. okt. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!