Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak. Hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Hogyan viszonyultok egy meleg férfihez?

Figyelt kérdés
2015. okt. 14. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy, nem a szexualitása teszi az embert...
2015. okt. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
ha nem próbálkozik be akkor nincs bajom illetve ha nem előttem csókolóznak ...
2015. okt. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy egy hetero férfihez. Ha jó munkaerő, rendes és értelmes, akkor szívesen dolgozom vele. Ha nem, akkor nem. Ha a szomszédomban lakik, akkor a folyosón üdvözöljük egymást, de átkopogok, ha túl hangosan hallgat zenét. Mire vagy még kíváncsi?
2015. okt. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%
Tűzre velük!
2015. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%

1. Az egyetemen vannak meleg csoporttársaim, akikkel semmi bajom. Nem vagyunk világraszóló barátok, de jól eldumálok mindkettővel és nincs gondom velük.


2. Ha egy meleg rám hajtana, megverném az undorítót.


3. Kamaszként kétszer is molesztált két különböző meleg, egyszer egy iskolatársam, egyszer pedig egy középkorú férfi egy kínai ruhaboltban. Úgyhogy vannak velük rossz élményeim is.

2015. okt. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 panzerkampfwagen válasza:
0%
megkövezni!!!!
2015. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aladar12 ***** válasza:
nem igazán érdekel a szexualitása. csak ne akarja berakni nekem semmijét sehova. ne csókolózzon előttem és ne meséljen a kalandjairól.
2015. okt. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!