Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinálja ezeket?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezeket?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány ismerősöm,aki eddig nem csinált olyan dolgokat, mint az utóbbi időben. Mondjuk amikor kint ült a barátnőjével a ház előtt,akkor fütyülgetett nekem,meg kiabálta a nevem. Meg amikor elmegy mellett és én hátulról látom őt,akkor rázza a fenekét. Meg sokkal nagy lányosabban öltözködik mint régebben. Akkor valamelyik nap, indult el barátnője haza tőlük,és ő elakarta kísérni egy darabon,de aztán meglátott engem, és inkább mégsem kísérte tovább,csak szemezgetett velem, a barátnője mellől. Meg mikor ment be a házba akkor is rám pillantott egyszer kétszer. Most mit akarhat ezzel? 18/F

2015. okt. 13. 21:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kasztrálni fog!

A seggrázás, rítustánc a nőknél, kasztrálás előtt!

2015. okt. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Előző: ne ijesztegesd már az ártatlan, 18 éves kérdezőt! Te is tudod jól ,hogy csak egészben le akarja nyelni őt a csaj, semmi extra. Akkor meg mit cukkolod? ;-) Úgy se akarja felszedni a nőt. Csak érteni akarja.


Addig vizsgáld a lány viselkedését, kedves kérdező, amíg fel nem fal téged. (De inkább csalódottan le fog lépni a csába, egy másik kanért.)


Hiába nah. Amikor viszket a farkam, "én is csak elméletben akarok baszni". Van ez így, pajtás. :))


Adtunk neki önbizalmat már itt páran, a kérdező mégsem akar élni vele. Szabad döntése van.

2015. okt. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!