Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egy szubmissziv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy szubmissziv pasi tényleg mindent megtesz a domina barátnőjének amit csak kér?

Figyelt kérdés
Most komolyan akármit? Pl azt mondaná neki a csaj hogy tetováltass a nyakadra egy kukit még ezt is? Vagy dugjon egy másik pasival, még ilyen durva dolgokat is megtesz?

2015. okt. 13. 16:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nyilván van egy határ mindenkinél. De azért van olyan, hogy olyat teszel amihez semmi kedved. Esetleg a játék hevében még beleegyezel, aztán utólag jössz rá h nem akartad. Vagy pl. a domina annyira hatása alá kerít (pl. orgazmuskontrollal, bezárással, büntetéssel, stb) h egyszerűen tényleg megteszel bármit. A férfi férfival egy gyakori eset. Én is jártam dominánál, ő is kérdezte h ez vonz e engem és mondtam h nem. Azt mondta, h higgyem el van olyan módszer amivel egy tök hetero pasit rá tud venni ha AKAR. De nem akar, mert volt már rá példa, h olyasvalakivel csinálta ezt akivel előzőleg nem beszélték meg, és a kliens meg is csinálta szépen, de aztán annyira kiakadt utána, h többet nem jött.


Plusz olyan is van, h valaki arra kéri, h durván alázza meg, aztán megcsinál vele mindent, ahogy kérte, de kiderül h nem bírja. Erre való amúgy a menekülőszó. Csak van aki hülye, nem mondja, aztán utólag siránkozik. Az ilyenek általában nem mennek többet dominához, gondolom.

2015. nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én mindent megtennék. :)
2015. nov. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!