Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kb mekkora magasságkülönbségge...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb mekkora magasságkülönbséggel a legkényelmesebb a szex?

Figyelt kérdés
197 cm vagyok és volt már 155 cm-es barátnőm is, akivel pl a kutya póz vagy a misszionárius elég kényelmetlen volt. De voltam már 181 cm-es lánnyal, akivel meg minden sokkal-sokkal kényelmesebb volt, pl vele nagyon jó volt a nyakamba akasztani a lábát. Ha voltál már magadhoz képest különféle magasságú lányokkal (illetve nőként férfiakkal), akkor melyikkel volt a legkényelmesebb a szex?
2015. okt. 13. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a pasim 20 centivel magasabb, úgy teljesen kényelmes :D De volt egymagas barátom, az is jó volt.
2015. okt. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ekkora magasságkülönbséggel nem volt még barátom (ahhoz egy 219 cm magas pasi kéne :-), eddig 5-11 cm között mozgott köztünk a különbség, az úgy nekem teljesen kényelmes volt ilyen szempontból.
2015. okt. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt 40 centi különbséggel is partnerem, és nem volt kényelmetlen a szex. Jelenleg "csak" 30 centi különbség van köztünk, a kutya póz sem kényelmetlen, a misszionárius meg egyenesen ideális.
2015. okt. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Eddig a legnagyobb különbség 27 cm volt a férfi javára,és a kutyapóz valahogy mindig furcsa volt,de nem vagyok benne biztos, hogy magasságkülönbség miatt!


Aki nálam 18cm-el volt magasabb,azzal mindig tökéletes volt.


Én úgy vettem észre,aki csak pár centivel magasabb nálam(1-10cm),azzal annyira nem jó a misszionárius.

2015. okt. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 15-20centi a férfi javára pont jó.
2015. okt. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A feleségem 2-3 centivel magasabb nálam. A 69 így nem jó sajnos. 10 centivel kisebb nővel az jobb volt.

46F

2021. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!