Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden lány/nő csiklója...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány/nő csiklója hasonlít egy apró péniszhez?

Figyelt kérdés
Vannak az óriás csuklójú nők, és ha jól tudom nekik van kis makkjuk, rajta fitymaszerü börrel... akiknek kicsi a csiklójuk azoknak is ilyen?

2015. okt. 11. 23:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképp a pénisz a csiklóból fejlődik ki. Ugyanis először nőnek lettünk tervezve.

Aztán ugye ha y kromoszómánk is van, akkor módosul a testfelépítés. A mellbimbók ennek a bizonyítékai.

A csikló megnagyobbodik, a peték leereszkednek egy csomagba, abból lesz a here.

Amelyik nőnek nem normális a hormonszintje egy időben, annak lehet túl nagy.

A túlzásba vitt testépítés is ilyen. Azok a jóasszonyok szereket szednek, hogy növeljék az összes izmukat. Ami elveszi a nőiességüket és a csiklóból akár 5-6 centis mini cerkát csinálhat.

2015. okt. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És akinek úgymond átlagos méretű, vagy apró csiklója van, annak is úgy néz ki mint a tesztoszteronbomba "nöknek", vagy ott nincs külön makk, és fityma?
2015. okt. 11. 23:29
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
google képkereső, döntsd el magad.
2015. okt. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak a méret más, a forma ugyan az.
2015. okt. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nézem képeket, de nekem ponthogy másnak tűnt. Tehát ugyan az, makk/fityma csiklo a kicsi is, csak épp apróban. Rendben, köszönöm annak aki értelmesen válaszolt. :)
2015. okt. 11. 23:49
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok megint.

A normál, egészséges hormonszintű nőé sokkal fejletlenebb.

Nincs meg ugyanaz benne, csak hasonló, amíg olyan picike.

2015. okt. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Az arab és Észak Afrikai lányoknak meg nincs is. Csak úgy érdekesség ként megjegyzem.
2015. okt. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Hát én most nem tudom elképzelni, hogy mire gondolsz. Kicsi csiklóm van, de sose hasonlítottam még egy péniszhez.
2015. okt. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is pici van és eszembe se jutna róla egy pénisz :D
2015. okt. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Akkor nézzetek meg egy ilyen túlfejlett, izgalmi állapotban levő csiklót egy közeli képen, tényleg rendkívűl hasonlít egy péniszhez csak miniben. És akinek átalagos, pici csiklója van az is olyan, csak nem annyira látványos.
2015. okt. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!