Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van minden 10. kérdésben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van minden 10. kérdésben benne a "szexpartnerem" szó?

Figyelt kérdés
A legfurcsább, hogy mindenkinek van valami félreértése, kis problémája a szexpartnerrel. Akkor miért nem keres mást, hiszen pont ezért nem partner, hanem csak szexpartner, semmi kötődés, csak szex. Lehet cserélni, váltogatni akár...

2015. okt. 11. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdekes én most nem találkoztam egyik kérdésben sem ezzel a szóval.....
2015. okt. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt azért, mert az ember a szexpartnerét sem úgy szokta váltogatni, mint a szennyes gatyáját, másrészt meg ezt, hogy "semmi kötődés, csak szex", nem lehet kijelenteni. Nem lehet ilyen éles vonalat húzni, hogy ettől eddig szexpartner, innentől idáig meg párkapcsolat (vagy nem is tudom, mi lenne annak a meghatározása, ami nem szexpartner).

Csak példaként, az én szexpartnerem ma felugrott hozzám 5 percre, hogy átadhasson egy ajándékot. Azért csak 5 percre, mert ennyi időre tudott ellógni. Nekem meg eszembe sincs lecserélni, hiszen imádom, pedig rengeteg a probléma a kapcsolatunkban.

2015. okt. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én szexpartnerem azért a szexpartnerem mert ebből a célból járunk össze. Én független vagyok, ő nem és nem akar/tud kilépni a rossz kapcsolatából. Ő baja.

Probléma? Maga a helyzet problémás, merthogy oda vagyok érte. Amúgy jól bánik velem, szeret a maga módján és fontos vagyok neki. Sosem cserélném le, mert nem csak a szexuális aktusért vagyok vele.

2015. okt. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!