Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mennyire szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire szeretitek az orális szexet? Mennyi idő alatt tudtok így elmenni?

Figyelt kérdés
Én személy szerint imádom, rettentően élvezem, de gyakran elég sok időbe telik, mire elérem így az orgazmust.

2015. okt. 10. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Eddigi 5 pasibol 1 ugy nyalt hogy 3 perc utan vegem volt. 2 masik is ugyes volt de nekik kellett 8-12 perc. Masik ketto pedig, pff, ugy nyaltak mint a reszeg medve...:D
2015. okt. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
en is nagyon szeretem:) valtozo az ido
2015. okt. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Imádom. Kb. 20 perc alatt megyek el.
2015. okt. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 RRR ***** válasza:

1!

hogy kik nem nyaltak már,mert tudod milyen egy medve:DDDD

2015. okt. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ ki nyal :D és hogyan.
2015. okt. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1-es örülj neki, hogy legalább mindegyik nyalt. Abban lehet fejlődni, csak akarni kell.
2015. okt. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Általában sok idő kell hozzá, de függ az idegállapottól, kajázástól, püfffedés, stb..
2015. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Imadom, a baratom profi benne :) van mikor sok ido kell, hogy elmenjek, akar 15-25 perc is, de ha peldaul harom-negy napig nem volt orgazmusom, akkor 4-5 perc alatt is elmegyek.
2015. okt. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos sok idő kell :/

Pedig nem nyaltak még sokan, nem tudom mi számít jónak. Kellemes, meg szeretem, de akkor már inkább az ujjazás az nagyon durva :D

2015. okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!