Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi az oka annak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka annak ha a pasi rögtön rámászik a nőre?

Figyelt kérdés

Arra értem, ha az illető nő párkapcsolatban él, és szinte majdnem minden együttlétkor a pasi rámászik, alig van előjáték.

Én puszikra, simogatásokra, érintésre, gyengédségre gondolok előjáték alatt.....

Nálunk legalábbis így van. Már kérdeztem a barátomtól, miért van így, azt válaszolta hogy türelmetlen és ennyire rám van gerjedve.

Nem tudom, hihetek- e neki, nekem erősen kétségeim vannak hogy én váltanám ki belőle. Hisz előttem is voltak kapcsolatai, állítása szerint ő mindig ilyen vad az ágyban, azt is mondta én vagyok élete legjobb nője hogy neki ilyen szép és csinos barátnője még nem volt (láttam képeket előző nőkről valóban nem voltak valami szépek vagy csinosak) ugyanis nem volt önbizalma.


Visszatérve, gondolom az előző barátnőivel is ugyanilyen lehetett az ágyban.

Csak engem ez nagyon zavar, az előző pasimmal teljesen más volt a helyzet. Ő is heves volt, de mindig gondoskodott arról hogy mielőtt sor kerülne a dologra megelőzze sok-sok simogatás, puszi, gyengédség, és ez nekem bejött. Még ha engem szép és csinos nőnek tartanak, én alapvetően gátlásos vagyok és nekem erre szükségem van hogy oldódjak.


Arról nem beszélve, hogy van egy távoli nőismerősöm (barátnőm barátnője), aki kissé túlsúlyos és csúnyácska, összejött egy átlagos de bunkó pasival akiért odavolt, de annak csak azért kellett mert épp nem volt más, pedig neki a csaj nem jött be, tudom mert a csajnak is megmondta és a barátainak is nemegyszer kibeszélte hogy neki nem jön be mert szerinte dagadt és pufók. Arra mégis jó volt neki, a csaj meg áltatta magát, nem akarta észrevenni hogy csak kihasználják. Ez a csaj is olyanokat mesélt, hogy nem egyszer éjszaka mikor aludt a srác minden előzmény nélkül rámászott. Náluk nyilvánvalóan a srác csak ki volt éhezve a szexre és igazából a csaj nem jön be neki és nem vonzódik hozzá.


Mikor ezt a történetet meghallottam, eszembe jutott, lehet nálunk is ez a helyzet? Valójában nem tetszem neki valamiért? És azért mászik rám minden nélkül mert a szexre van kiéhezve és nem rám van gerjedve?

Próbáltam már vele erről beszélni de erre azt mondta hagyjam abba és nem érdekli mások intim élete.

Arra is próbáltam rávenni, hogy nekem több előjátékra van szükségem, na rögtön az orális szexszel jött, mondtam nem erre gondoltam és vannak más testrészeim is. Azóta az van hogy egy-két percig izgatja a mellem aztán vág bele a közepébe.

Azért nem erre számítottam.


Szóval, szerintetek ha egy pasi rámászik a barátnőjére, az azért van mert tényleg a nőre van ennyire begerjedve vagy csak csak a szexre van kiéhezve?



25/l (A barátom 34 éves).


Előre is köszönöm a normális válaszokat.



2015. okt. 10. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Bunko
2015. okt. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elnézést ha hosszú, aki annak találja és nincs türelme végig olvasni az lapozzon tovább.
2015. okt. 10. 17:12
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Mert izgató és kívánatos a tested, gondolom.

Abban viszont igazad van, hogy a párkapcsolaton belüli szex - vagy egyáltalán maga a párkapcsolat - nem csak a féktelen lerohanásról szól. Milliónyi egyéb elem van, ami az együttlét szerves része (és nem feltétlenül a szexuális együttlétről beszélek).

2015. okt. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mikeXxX ***** válasza:
100%
Férfiként nyilván azt mondhatom hogy nálam is van , hogy mindent bele gyorsan és kész mert tetszik az illető és épp begerjeszt de az elsőnek adnék én is igazat hogy bunkó mert akit szeretek annak megadom amit szeretne teljesen mindegy hogy romantikus vagy előjáték vagy vad bármi kell neki azt adom meg nyilván így ő is úgy gondolom azt adja ami nekem kell ! de az , hogy te szóvá tetted és semmit sem ért szinte csak 2 perc mell cirógatást ez kicsit kiábrándító lehet neked beszélj vele neked más kell mond el neki mit akarsz persze azért ne túl lankasztóan !
2015. okt. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A hálószobán kívül jól működik a kapcsolat? Mióta vagytok együtt? Törődik veled? Vannak közös programok? Olyanok is ahol csak ketten vagytok; teszem azt kirándulás, étterem, stb.? Ha minden más remek, akkor valószínűleg csak határozottabbnak kell lenned és elmondanod, neked ez így még nem elég. Irányítsd te! Amennyiben viszont a korábbi kérdésekre a válaszod nemleges, vagy nagyon bizonytalan "igen", akkor nem gondolja komolyan, esetleg lelkileg még lezáratlan kapcsolatban van, vagy csak nem vagytok egy hullámhosszon. Mindenképp megér egy rámenősebb beszélgetést. Jobb ezeket tisztázni, mint rossz kapcsolatban, vagy félreértésben együtt lenni. Kommunikáció! Ennél jobb, bölcsebb tanáccsal sajnos nem szolgálhatok. f/30
2015. okt. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd elolvasom. De így láttatlanban kiéhezett lehet.
2015. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!