Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk titeket mennyire zavarna,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket mennyire zavarna, ha a barátnőtök bisex?

Figyelt kérdés

2015. okt. 8. 21:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem zavarna! Tennék róla, hogy jó legyen neki! És persze nekem is! /F.
2015. okt. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Biszex lányként írok. A barátomat nagyon zavarja, de kezd megbékélni vele, mivel belátta, hogy ettől én még hűséges vagyok hozzá és nem akarok semmiféle csajt bevonni. Nem szép dolog másokat nézegetnie, beszéld meg vele, hogy rosszul esik ez neked.
2015. okt. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Miért zavarna? Bejönne a dolog. A barátnőm hetero, de így is megnéz más lányokat. Ha épp lát egy jót, nekem is szól. Sokkal jobb és barátságosabb ez, mintha hisztizne, ha épp megmerem nézni egy lány fenekét.
2015. okt. 9. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én úgy kivágnám,mint annak a rendje.

Aki tudja mit akar,az nem bi.

2015. okt. 9. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem zavarna..volt már bisex barátnőm,és nagyon jó volt
2015. okt. 9. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Imádnám!!!! :-D
2015. okt. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem zavar, de nők terén legyen jó ízlése ;)
2015. okt. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kérdező! Biszexuális emberből is van többféle.

Van aki igényli a párkapcsolatot mindkét nemmel párhuzamosan (vagy adott esetben akár együtt hármasban). Van aki csak szexelni akar egy fix szexpartnerrel a párja mellett, és van aki a párjával együtt vonná be a harmadik felet.

És van olyan biszexuális ember is aki mindkét nemből szívesen választ vagy párkapcsolatra embert, vagy csak szexkapcsolatra, de amikor éppen van csak az az egy létezik. (Úgy fest barátnőd ez utóbbi csoportba nem esik bele ha melletted igényli egy lány társaságát is minimum szexuálisan).

De ami a legfontosabb!

"A kérdező kommentje:

Velem szeretném, hogy boldog legyen ne mással."

Mondd egy homoszexuális embernek, hogy az ellenkező nemből válasszon párt és úgy legyen boldog.

A barátnőd biszexuális és a fenti felállások valamelyike szükséges számára a kielégítő szexuális élethez és a boldog teljes egész élethez.

Ha ezt meg akarod vonni tőle, az olyan, mintha egy heterot kényszerítenél a saját nemére, vagy egy homoszexuálist az ellenkezőre.

2015. okt. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!