Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, zavarna titeket, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, zavarna titeket, ha a barátnőtök ilyen lenne?

Figyelt kérdés

Ha nagyon ragaszkodna a gyerekkori cuccaihoz, és ahhoz, ami arra emlékezteti őt. Például: a régi, egeres műanyag poharából iszik, macis éjjeli lámpája van, tele van az ablaka üvegfestékkel, amit még a nővérével csináltak, Bosszúállós, és Star Warsos füzettartója van, stb..

De egyébként a gondolkodása nem gyerekes, sőt, nagyon is éretten képes gondolkodni.

Fiúk, férfiak, ti mit gondoltok az ilyen lányokról?


2015. okt. 1. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a gondolkodása felnőttes, akkor nem zavarna a viselkedése. 27/F
2015. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

valószínűleg ezekhez a dolgokhoz erős emlékek kötik és ezért ragaszkodik hozzájuk... A gyerekkori örömeire emlékeztetik akárhányszor hozzáér vagy látja ezeket a tárgyakat...

Szerintem még aranyos is :)

én is nehezen válok meg néhány holmimtól...

2015. okt. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 SprintElek ***** válasza:
Abszolút semmi megvetnivaló nincs a szokásaiban..
2015. okt. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 opened paradise ***** válasza:

Zavarna?

Örülnék neki,hogy nem egyedül kéne mennem az új star wars filmre! :D

2015. okt. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hat en is ragaszkodok par dologhoz, pl macival alszok, meg akkor is ha ott van a baratom, nem zavarja
2015. okt. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

végzős egyetemista vagyok, és az összes füzetem star warsos, mert úgy megörültem nekik a boltban hogy csak ilyeneket vettem :D (ráadásul filmes :3)

sok plüssel alszom, van egy kanál meg egy villa itthon ami 'csak az enyém', mert kiskoromban kaptam és egy maci/cica van a nyelükbe gravírozva, stb.. :D

sz*rd le ha nem tetszik valakinek, majd találsz olyat akinek fog :)

21L

2015. okt. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jaj, én is úgy megörültem, mikor megláttam a Star Warsos füzettartót az Aldiban, de mondtam magamnak, hogy nem vagyok már gyerek, sőt iskolába se járok műr, szóval mire is használnám?? Aztán akkor fájó szívvel otthagytam, de nem bírtam magammal, és még aznap visszamentem és megvettem. Úgyhogy most abba tartom a munkaszerződéseket, meg fizus papírokat, stb... :D

Jaj, ilyen evőeszközeim nekem is vannak, van egy ilyen műanyag nyelű villám, amin kis állatfejek vannak, még kiskoromban kaptam, egy egész készlet volt belőle, de már csak ez az egy villa "maradt életben" :)) A gyümölcsöt mindig azzal eszem, mert olyan kis picike, hogy másra nem jó.

2015. okt. 3. 16:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Hat ettol nem leszel kevesebb normalis ember szemeben F
2015. okt. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!