Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk átlagos vagy annál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk átlagos vagy annál kisebb pénisszel! Nincs komplexusotok amiatt hogy sok lány a nagy méretet szereti?

Figyelt kérdés
Nekem átlagos a péniszem (15 cm) de azért nem merek ismerkedni mert folyton az jár a fejemben, hogy sok lány a nagyra esküszik és mivan ha kifogok egy ilyen lányt.
2015. okt. 8. 11:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%

Amikor 3asra kerestünk, a szexpartnerkeresőn leírt adat szinte mindig köszönőviszonyban sem volt volt a valóssal, mivel amikor ismerkedésnek camoztunk, mindig kiderült, hogy mennyi az annyi :)

Pedig direkt nem nagyot hanem átlagosat kerestünk méretre, 15-18cm tartományban. De hazudik mindenki :D

Aki 17-18 cm-t mondott írt, azé inkább 14-16 volt, ami nem baj, de minek hazudni?

2015. okt. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
23%

nekem 14 cm és 3,8


ezért vagyok szűz


Köszi apu


28/F

2015. okt. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
57%
Nekem 12-13 cm és 4,5 cm vastag. A barátnőmnek tökéletesen elég és azt élvezi ha teljesen tövig teszem be neki mert ott belül nyomom neki. Van amikor fáj neki van amikor nem de van amikor a fájdalom jó érzés :) én kíváncsi vagyok hogy mit érezne egy hosszabb mérettel hogy az jobb-e lenne neki vagy sem. :) 18/F
2015. okt. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
11-essel is abszolút egyetértek, hogy ha mindenki normálisan bevallaná akkor teljesen felesleges lenne hazudniuk mert mondjuk (csak hasra ütésből mondom)a 16-17cm már nagynak számítana a köznyelvben is. A 14cm-re meg nem azt mondanák, hogy rettentően kicsi stb.. hanem mindenki tudná, hogy igen ez az átlagos, ilyen van sokaknak és ez megfelelő... tehát én sem értem, hogy miért jobb nagyobb számot hazudni, hiszen a péniszünk úgy is akkora marad akár mekkorát mondunk rá... na mindegy, kialakult ez a kép zavar és most már persze, hogy mikor naponta feltesznek egy kérdést, hogy lányok nektek mi az ideális akkor szegény csajok írják, hogy nekik a 16-18 kell, hogy élvezzék a szexet stb... közben a barátjuk meg expasijuké is "csak" 15cm volt.
2015. okt. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az enyém sem nagy, de én barátkozom vele! Szeretem így is.
2015. okt. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 acelsziv ***** válasza:

12: Szóval csak a farkad mérete a hibás, mert még egy lukat sem bírtál szerkeszteni. És persze apád a fő bűnös.

Te semmiben nem vagy felelős...

Ez a lúzerek tipikus dumája.

Az, hogy kapitális balfék vagy a lányoknál semmit nem dominál ugye?

2015. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ama csajok jó részének rossz a szemmértéke, plusz kevesen mérik le ténylegesen.

Ne a gyk tinip...csák kommentjeiből indulj kivakik még f...szt se láttak és csak dumálnak, de ha bevágnnak nékik egy 20-ast csak visítoznának.

2015. okt. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!