Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet még olyan kis netbookoka...

Lehet még olyan kis netbookokat kapni, aminek kisebb a kijelzője, mint az átlagos notebooké, és sokat bír az aksija? (lent még írok)

Figyelt kérdés

Ami fontos, hogy sokat lenne használva, mert suliban, csak azon tudok jegyzetelni. Jegyzetelésre, olvasásra, tanulásra, netezésre, zenehallgatásra, szval ilyen totál átlagos dolgokra használnám. Úgy vagyok vele, hogy max 110 ezret tudok rászánni. A márkát már biztosra tudom, Asust szeretnék, az nagyon bevállt. Ez a 100-110 reális ár, vagy kevesebbel is lehet számolni? Mindenképpen olyan gépet szeretnék, amire win 7-et lehet majd telepíteni.

Köszi előre is :)


2014. aug. 11. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Papír+ceruza már nme is jó? :D


Netbookba kár ölni a pénzt, kis teljesítményt kapsz drágán.

2014. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet kapni, de ahogy az első írta, drága és gyenge.

Jobban járnál valami 12-14"-os használt üzleti kategóriás géppel.

Azok strapabírók, javíthatók, alkatrészeik cserélhetők és megfelelő teljesítményűek is. Praktikusan 2-3 netbookot is kiszolgálnak.

2014. aug. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet venni, de sosem érte meg.


"mert suliban, csak azon tudok jegyzetelni"

Miért?

2014. aug. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltatok.

Oké, lehet nem éri meg, de nekem most mégis egy ilyen darab lenne a legpraktikusabb, leginkább az aksi üzemideje miatt, hogy ne legyek mindig konektorhoz kötve.

Azért csak így tudok írni, mert látássérült (azon belül is az aliglátó kategória) vagyok, és nem tudom elolvasni amit írok kézzel, a laptopra viszont lehet képernyőolvasó programot telepíteni, amivel már meg is van oldva az íráskérdés. Igazából mindig azzal a progival használom a gépet, most is. :)

Hát így :)

2014. aug. 11. 12:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!